دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط شیوه های مدیریت تعارض و بهره وری سازمانی

عنوان فارسی

ارزیابی ارتباط شیوه های مدیریت تعارض و بهره وری سازمانی (مطالعه موردی: سازمان بیمه سلامت در استان گیلان)

عنوان انگلیسی

Assessing the relationship between conflict management methods and organizational productivity (case study: health insurance organization in Gilan province)

رشته مرتبط :

  مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت بیمه

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

اثربخشی و بهره وری از جمله اهداف اصلی هر سازمانی محسوب می شود و هر سازمانی برای اینکه بتواند به این اهداف برسد، باید فاکتورهای موثر بیشماری را مدنظر قرار دهد. در این راستا، مدیران باید بتوانند با محیط شدیدا در حال تغییر خارجی، سازگار شوند و بهترین منابع را برای حل مسائل مرتبط، انتخاب نمایند. مدیران و تصمیم گیرندگان اصلی سازمان باید بتوانند نیروها و منابعی که در اختیار دارند را در جهت حفظ بقای سازمان و رشد و توسعه آن، به کار گیرند و اصطلاحا بتوانند سلامت سازمان را تضمین نمایند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی آماده شده و به بررسی ارتباط بین رویکردهای مدیریت تعارض و بهره وری و بازدهی سازمانی پرداخته است. در این راستا، یک مطالعه موردی روی سازمان بیمه سلامت در استان گیلان، انجام شده است. لازم به توضیح است که ساختارهای کلی یک پروپوزال استاندارد از جمله بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، سوالات، روش تحقیق و … در این پروپوزال رعایت گردیده و در نتیجه، مطالعه آن می تواند بهترین منابع برای دانشجویان در درس روش تحقیق برای آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد. نهایتا باید عنوان کرد که جهت گیری های پژوهشی این تحقیق، می تواند مسیرها و ایده های پژوهشی جدیدی را در اختیار دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند به این حوزه قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و کاملا قابل ویرایش می باشد. در ادامه، بخشی از پروپوزال و همچنین مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

رشد و توسعه هر سازمان، در گرو رویارویی با تعارض های گوناگونی است که منابع مختلفی می توانند آنها را تحت شعاع قرار دهند. البته لازم به ذکر است که هیچ سازمانی، فاقد این تعارض ها نیست و لزوما نبودن این تعارض ها، نمی تواند دلیلی بر بهتر بودن شرایط در سازمان باشد. چیزی که مهم است، روش های اتخاذ تصمیم در راستای کنترل و مدیریت این تعارض ها می باشد. تعارض هایی که گاه مخرب و گاه سازنده هستند. تعارض سازنده، به مدیران کمک می کند تا مسائل را از دیدگاه ها و چشم اندازهای مختلفی، مورد بررسی قرار دهند در حالی که تعارض مخرب می تواند زمینه و هدایتگر به سمت نابودی و ویرانی باشد. نهایتا می توان نتیجه گرفت که مدیریت تعارض می تواند یکی از مهم ترین شروط در رسیدن به رشد و توسعه باشد.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط شیوه های مدیریت تعارض و بهره وری سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 6 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi