دانلود پروپوزال ارزیابی نقش برنامه ریزی و مدیریت مسیر شغلی در افزایش تعهد و رضایت شغلی

عنوان فارسی

ارزیابی نقش برنامه ریزی و مدیریت مسیر شغلی در افزایش تعهد و رضایت شغلی کارکنان (مطالعه موردی: پرسنل نیروی انتظامی در استان لرستان)

عنوان انگلیسی

Evaluating the Role of Career Path Management and Planning in Increasing Employee Commitment and Job Satisfaction (Case Study: Law Enforcement Personnel in Lorestan Province)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

کسب و کارها در دنیای تجاری شدیدا رقابتی امروز، با چالش های متعددی مواجه هستند که این چالش ها بر ساختار آنها و همچنین روندهای تکنولوژیکی آنها تاثیر می گذارد. تحولات سازمانی باعث شده اند تا مدیران به مساله مدیریت منابع انسانی و همچنین فاکتور جدیدی با عنوان مدیریت مسیر شغلی، اهمیت بیشتری قائل شوند. بر هیچ مدیر و سازمان موفقی پوشیده نیست که نیروی انسانی، مهم ترین منبع و سرمایه یک سازمان می باشد و ایجاد یک مسیر شغلی دقیق می تواند هم به سود کارکنان باشد و هم به سود سازمان. چرا که یک نیروی کار متعهد و با انگیزه، می تواند اهرمی قوی برای افزایش عملکرد و بهره وری سازمان و همچنین ایجاد مزیت رقابتی برای آن باشد.

این پروپوزال نیز با در نظر گرفتن موضوعات بالا به بررسی اهمیت مدیریت مسیر شغلی در افزایش تعهد سازمانی کارکنان پرداخته است. در این راستا، یک مطالعه موردی نیز در بین کارکنان نیروی انتظامی استان لرستان انجام شده است. نیروی انتظامی یکی از سازمان هایی است که باید هر روز خود را با تکنولوژی های جدید همگام سازد تا بتواند نیازهای خود و جامعه را برآورده نماید. این امر مستلزم به کارگیری آموزشهای لازم جهت ارتقای سطح دانش و بهره وری کارکنان می باشد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. لازم به ذکر است که مطالعه این نمونه پروپوزال می تواند روش بسیار مناسبی جهت آشنایی با این ساختارها بوده و همچنین موضوعات جدیدی را نیز در اختیار دانشجویان قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و کاملا قابل ویرایش می باشد. در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

برنامه ریزی و مدیریت مسیر شغلی

در جهان امروز، پیشرفت فناوری باعث شده تا تغییرات گسترده ای در تمام ابعاد زندگی ایجاد شود. در تئوری های مدرن سازمانی، نیروی انسانی به عنوان سرمایه ای مطرح گردیده که افزایش خلاقیت در آنها می تواند تمامی خط مشی های مدیریتی را تحت تاثیر قرار دهد به طوری که با تشخیص صلاحیت های مناسب در بین کارکنان، می توان آنها را به مسیرهایی هدایت کرد که هم به سود خود آنها خواهد بود و هم اهداف سازمانی را هدف قرار خواهد داد. شاید در دهه های گذشته، تصور میشد که یک کارمند، باید خودش در راستای پیدا کردن و هموار کردن این مسیر شغلی بکوشد؛ ولی یک مدیر موفق همان فردی است که کارکنان را در پیدا کردن این مسیر یاری می دهد و این مسیر را برای کارکنان متعهد، هموارتر می کند. البته باید در نظر داشت که هموارسازی این مسیر، فرآیند بسیار پیچیده ای است. سیستمی که به خوبی برای یافتن این مسیر شغلی، طراحی شده باشد، این امکان را به سازمان خواهد داد که استعدادهای کارکنان فعلی را شکوفا کرده و ارتقا دهد و از سوی دیگر نیز بتواند کارکنان جدید را نیز جذب کرده و آنها را به افرادی حرفه ای در سازمان مبدل سازد.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی نقش برنامه ریزی و مدیریت مسیر شغلی در افزایش تعهد و رضایت شغلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi