دانلود ترجمه مقاله یک مدل مسدود کننده برای افزایش امنیت رله دیستانس

عنوان فارسی :

یک مدل مسدود کننده برای افزایش امنیت رله دیستانس تحت شرایط پرتنش برای سیستم

عنوان انگلیسی :

A blocking scheme for enhancement of distance relay security under stressed system conditions

کلمات کلیدی :

  حفاظت پشتیبان از راه دور؛ تداخل بار ؛ نوسان برق؛ افت ولتاژ؛ رله دیستانس ناحیه 3

درسهای مرتبط : حفاظت سیستم های قدرت
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 34
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : دارد و با خرید بسته می توانید فایل پاورپوینت را دانلود کنید وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
36,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. تکنیک های پیشنهادی 3. مطالعات شبیه سازی 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Conclusion: One important issue of distance protection scheme is to distinguish fault events from non-faulty disturbances such as power swing, load encroachment and stressed voltage conditions in order to make zone-3 of distance relays more secure and reliable. This paper proposed a new method based on superimposed components of voltage signal in a two-dimensional decision plane to distinguish fault events from the non-faulty ones. Monitoring trajectory of superimposed components of voltage magnitude in this plane, the proposed algorithm not only includes the rate of change of the voltage magnitude but also its trajectory pattern into the decision logic. The proposed algorithm performance was evaluated for various power system events, and also it was compared with some existing methods. The obtained results demonstrate that the proposed algorithm can well and reliably distinguish faults from non-faulty disturbances.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

نتیجه گیری: یک موضوع مهم طرح محافظت از راه دور، تمایز بین رویدادهای خطا از اختلالات بدون خطا از قبیل نوسان برق، تداخل بار و شرایط ولتاژ تحت فشار به منظور ایمن تر کردن و قابل اطمینان تر کردن منطقه 3 رله های فاصله ای می باشد. این مقاله روش جدیدی را مبنی بر اجزای تحمیل شده سیگنال ولتاژ در یک سطح تصمیم دو بعدی برای تمایز رویدادهای خطادار از رویدادهای بدون خطا پیشنهاد کرد. با نظارت بر مسیر اجزای تحمیل شده مقدار ولتاژ در این مرحله، الگوریتم پیشنهادی نه تنها شامل سرعت تغییر مقدار ولتاژ بلکه شامل الگوی مسیر آن در منطقه تصمیم نیز می شود. عملکرد الگوریتم پیشنهادی برای رویدادهای مختلف سیستم برق ارزیابی شد و همچنین با روش های موجود مقایسه شد. یافته های به دست آمده نشان می دهند که الگوریتم پیشنهادی می تواند به خوبی و با اطمینان خطاها را از اختلالات بدون خطا متمایز کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بخشی از ترجمه مقاله (صفحه 22 فایل ورد ترجمه)

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب) این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 20 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد
قیمت : 36,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله یک مدل مسدود کننده برای افزایش امنیت رله دیستانس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 5 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.