دانلود پروپوزال عوامل تاثیرگذار بر واکنش های رفتاری گردشگران در مراکز گردشگری گیلان

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر عوامل تاثیرگذار بر واکنش های رفتاری گردشگران در مراکز گردشگری استان گیلان

عنوان انگلیسی :

A study on the factors affecting the behavioral reactions of tourists in tourism centers of Guilan province

رشته های مرتبط :

  مدیریت گردشگری و جهانگردی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

در جهان امروز، کشورها گردشگری را به عنوان یکی از شاخصه های اصلی توسعه اقتصادی می بینند. با نگاهی به آمارها متوجه می شویم که هر ساله، به تعداد گردشگرانی که در داخل و یا خارج از کشور خود به مسافرت پرداخته اند، افزوده شده است. بیشترین سهم گردشگری مربوط به فراغت و تفریحات می باشد و در این بین، گردشگری سلامت و تجاری و حرفه ای نیز، سهم مختص به خود را دارند.

بر کسی پوشیده نیست که گردشگری، به عنوان یکی از پررونق ترین صنایع در جهان شناخته می شود و سهم بسیاری بالایی در اشتغال زایی دارد. برخی پژوهشگران ادعا می کنند که حدود ده تا پانزده درصد از تولید ناخالص جهانی، ارتباط مستقیمی با صنعت توریسم دارد. در سال های اخیر با افزایش درآمد، بهبود سطح و کیفیت زندگی خانوارها، کاهش مشکلات مرتبط با حمل و نقل و نیز افزایش امنیت، انتظار می رود تا روز به روز به تعداد گردشگران افزوده شود.

عوامل زیادی بر جذف گردشگران به یک مقصد گردشگری موثر هستند که از جمله آنها می توان به چشم اندازهای طبیعی، جاذبه های گردشگری، فرهنگ بومی، آب و هوا، و … اشاره کرد. در این بین، درک واکنش های رفتاری این بازدیدکنندگان، موضوعی است که باید در راس توجهات مدیران این مقاصد قرار گیرد. یکی از موضوعاتی که باید از دید بازاریابی به آن توجه شود این است که چگونه می توان با شناخت این واکنش های رفتاری، گردشگران بیشتری را جذب نمود. مدیران باید برای ایجاد تاثیرگذاری های بیشتر، برنامه ریزی های بلندمدتی را تنظیم نمایند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این پروپوزال می توانید آشنایی بیشتری با این ساختارها به دست آورده و در پروژه های دانشگاهی خود مورد استفاده قرار دهید. همچنین با توجه به فراگیر بودن موضوع این پژوهش، می توان ایده های پژوهشی جدیدی را نیز از آن به دست آورد.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال عوامل تاثیرگذار بر واکنش های رفتاری گردشگران در مراکز گردشگری گیلان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.