دانلود ترجمه مقاله رقابت بین بانکی چه تاثیری بر ریسک اعتباری می گذارد؟

عنوان فارسی :

رقابت بین بانکی چه تاثیری بر ریسک اعتباری می گذارد؟ شواهد بدست آمده از داده های وام

عنوان انگلیسی :

How does bank competition affect credit risk? Evidence from loan-level data

کلمات کلیدی :

  بانک ها؛ خطر اخلاقی؛ ریسک اعتباری؛ رقابت؛ بخش بندی محصول؛ دفتر ثبت اعتبار

درسهای مرتبط : مدیریت مالی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 4 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 9
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. فرضیات و مدل تجربی 3. پایگاه داده 4. نتایج تجربی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper studies how loan credit risk depends on competition in the banking sector. We estimate an empirical model of credit risk using data from the Spanish Credit Register on individual loans to non-financial firms in 1992–2007. Our results show that credit risk decreases with the level of competition in the credit market, and they are consistent with the prediction from the moral hazard view on the determinants of credit risk. We also find that the probability of loan default varies with characteristics of the bank, the local market and macro variables.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله ببرسی می کند که ریسک اعتباری وام چه میزان به رقابت در بخش بانکداری، وابستگی دارد. یک مدل تجربی از ریسک اعتباری را با استفاده از داده های بدست آمده از «دفتر ثبت اعتبار اسپانیا» برروی وام های شخصی برای شرکت های غیرمالی در دوره 1992 تا 2007 را برآورد می کنیم. نتایج ما نشان می دهند که ریسک اعتباری با سطح رقابت در بازار اعتبار، کاهش می یابد و این نتایج با پیشبینی های حاصل شده با دیدگاه خطر اخلاقی در مورد تعیین کننده های ریسک اعتباری، همخوانی دارند. همچنین، متوجه می شویم که احتمال قصور وام با مشخصات بانک، بازار محلی و متغیرهای کلان، همخوانی دارد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله رقابت بین بانکی چه تاثیری بر ریسک اعتباری می گذارد؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.