دانلود پروپوزال بررسی ارتباط سبک های دلبستگی و سبک های هویتی با کفایت اجتماعی

عنوان فارسی

بررسی ارتباط سبک های دلبستگی و سبک های هویتی با کفایت اجتماعی (یک مطالعه موردی در بین دانش آموزان دبیرستانی)

عنوان انگلیسی

Investigating the relationship between attachment styles and identity styles with social adequacy (a case study among high school students)

رشته مرتبط

  روانشناسی تربیتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در این پروپوزال به بررسی ارتباط بین سبک های دلبستگی و هویتی با یکی از مولفه های اساسی علم روانشناسی یعنی کفایت اجتماعی پرداخته شده است و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز در بین دانش آموزان دبیرستانی انجام شده است. این مطالعه از نوع غیر آزمایشی و همبستگی می باشد و جامعه آماری نیز تعداد 725 نفر از دانش آموزان دختر مدارس دولتی در گیلانغرب در استان کرمانشاه بوده است. روش نمونه گیری نیز به صورت نمونه گیری تصادفی طبقه ای بوده است و همچنین از سه پرسشنامه سبک دلبستگی، سبک هویتی و کفایت اجتماعی استفاده شده است.

در ادامه به توضیحاتی در زمینه سبک های دلبستگی پرداخته ایم:

سبک دلبستگی به معنای روش خاص ارتباط پیدا کردن فرد با افراد دیگر است. سبک دلبستگی در همان ابتدای زندگی شکل می گیرد و پس از برقرار شدن، سبکی است که مربوط به نحوه ارتباط فرد در روابط صمیمی و نحوه فرزندپروری کودکانش، تا آخر عمر با فرد باقی می ماند.

دلبستگی چیست؟

  • دلبستگی به صورت یک «همبندی روانشناختی ماندگار بین انسان ها» تعریف می شود و می توان آنرا بجای مفاهیمی مانند «پیوند عاطفی» و «پیوند هیجانی» بکار گرفت.
  • اغلب موارد، اولین دلبستگی انسان در دوران نوزادی با والدین اصلی اش برقرار می شود؛ اما، لازم به ذکر است که دلبستگی منحصر به روابط نوزاد-مراقب (والدین) نیست، بلکه همچنین در شکل های دیگر روابط اجتماعی وجود دارد.
  • دلبستگی هایی از انواع مختلف از طریق اجرای مکرر «رفتارهای دلبستگی» یا «تعاملات دلبستگی»، که فرآیندی مداوم برای جستجو و حفظ سطح معینی از نزدیکی به فرد مشخص دیگر می باشد، شکل می گیرند.
  • بخاطر اینکه مراقبت کنندگان، از نظر سطوح حساسیت و پاسخگویی با هم تفاوت دارند، همه نوزادان به نحو مشابه به مراقبان شان دلبستگی پیدا نمی کنند.
  • سبک های دلبستگی، انتظاراتی هستند که مردم در مورد روابط با دیگران، براساس رابطه ای که با مراقب اصلی شان در زمان نوزادی داشته اند، بوجود می آیند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته روانشناسی تربیتی آماده شده و تمامی ساختارهای مورد نیاز در یک پروپوزال نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار بسیار مناسبی در راستای آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد. همچنین مطالعه پروپوزال های نمونه می تواند موضوعات پژوهشی جدیدی را در اختیار دانشجویان قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز تصویر بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

سبک های دلبستگی و سبک های هویت


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال بررسی ارتباط سبک های دلبستگی و سبک های هویتی با کفایت اجتماعی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi