دانلود پایان نامه نقش کنونی و آتی هوش مصنوعی (AI) در پزشکی

عنوان فارسی

نقش کنونی و آتی هوش مصنوعی (AI) در پزشکی: ملاحظات زیستی اخلاقی و بررسی AI در پزشکی، رادیولوژی و ماموگرافی

عنوان انگلیسی

The Current and Future Role of Artificial Intelligence in Medicine Bioethical Considerations and Exploration of AI In Medicine, Radiology and Mammography

کلمات کلیدی :

  هوش مصنوعی؛ اخلاق پزشکی؛ پزشکی؛ الگوریتم ها؛ یادگیری عمیق؛ دستیار مجازی

رشته های مرتبط مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات پایان نامه انگلیسی : 29 دانشگاه : Temple University
سال انتشار : 2023 تعداد رفرنس : 34
فرمت فایل ترجمه شده : PDF و WORD قابل ویرایش کیفیت ترجمه : تخصصی ویژه با کیفیت طلایی
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این پایان نامه

وضعیت ترجمه : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
computer thesis
قیمت دانلود ترجمه پایان نامه
119,800 تومان
پایان نامه حاضر با عنوان "نقش کنونی و آتی هوش مصنوعی (AI) در پزشکی: ملاحظات زیستی اخلاقی و بررسی AI در پزشکی، رادیولوژی و ماموگرافی" بصورت کاملا تخصصی توسط تیم "مهندسی کامپیوتر" فرداپیپر ترجمه شده است. اگر موضوع پایان نامه ارشد یا دکتری شما مشابه این موضوع باشد، مطالعه ی این تز کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بتوانید به نحو احسن پروژه خود را تکمیل نمایید.
فهرست مطالب

1. مقدمه ای بر هوش مصنوعی (AI) 2. AI در پزشکی 3. آینده AI در پزشکی 4. تله های بالقوه AI 5. ملاحظات زیستی اخلاقی AI 6. بحث و بررسی 7. نتیجه گیری

ترجمه چکیده

چکیده – هوش مصنوعی (AI) سریعاً در حال پیشرفت است و انتظار می رود که مراقبت سلامت را نیز متحول کند. این پایان نامه، نقش فعلی و آتی AI در پزشکی، رادیولوژی و ماموگرافی و همچنین ملاحظات زیست اخلاقی مرتبط با استفاده از آن را مورد بررسی قرار می دهد. مقدمه، تصویری کلی از AI و کاربردهایش در پزشکی را ارائه می دهد و پس از آن در مورد نحوه استفاده از AI در مراقبت بالینی، شامل پتانسیل بهبود پیامدها برای بیماران و کاهش هزینه های مراقبت سلامت، بحث می شود. سپس این پایان نامه به بررسی استفاده از AI در رادیولوژی، بخصوص استفاده از آن در تفسیر تصاویر، تشخیص بیماری، مثلث بندی و برنامه ریزی درمان، می پردازد. همچنین نقش AI در ماموگرافی بررسی می شود و بر پتانسیل استفاده از آن برای بهبود دقت آشکارسازی و تشخیص سرطان سینه و همچنین جنبه های ارتباطات با بیمار و آموزش وی، تمرکز می شود. همچنین آینده AI در مراقبت سلامت به بحث گذاشته می شود که شامل چالش های بالقوه مانند نیاز به داده های غیرسودار کیفیت بالا و ملاحظات اخلاقی در مورد استفاده از AI، می باشد. ملاحظات زیست اخلاقی در مورد AI در مراقبت سلامت مورد بررسی قرار می گیرند که شامل مسائل مرتبط با حریم خصوصی، خودمختاری و سوگیری و تعصب می باشند. در نهایت، این پایان نامه با بحث در مورد آنچه که از آینده AI در پزشکی انتظار می رود و دلالت های آن برای متخصصان مراقبت سلامت، بیماران و بطور کلی جامعه، به پایان می رسد. به بیان خلاصه، این پایان نامه یک مرور مقالات جامع از نقش فعلی و آتی AI در پزشکی، رادیولوژی، ماموگرافی و مراقبت از بیمار ارائه می دهد و در عین حال اهمیت پرداختن به ملاحظات زیست اخلاقی را خاطر نشان می کند زیرا این فناوری همچنان رو به تکامل است و پایش به درون زندگی ما باز شده است.

ترجمه مقاله مرتبط با این پایان نامه دانلود ترجمه مقاله هوش مصنوعی در پزشکی
چکیده انگلیسی

Artificial Intelligence (AI) is rapidly advancing and is poised to transform healthcare. This thesis explores the current and future role of AI in medicine, radiology, and mammography, as well as the bioethical considerations surrounding its use. The introduction provides an overview of AI and its applications in medicine, followed by a discussion of how AI is being used in clinical care including its potential for improving patient outcomes and reducing healthcare costs. The thesis then delves into AI in radiology, specifically its use in image interpretation, diagnosis, triaging, and treatment planning. The role of AI in mammography is also explored, focusing on its potential for improving the accuracy of breast cancer detection and diagnosis, as well as the aspect of patient communication and education. The future of AI in healthcare is also discussed including potential challenges such as the need for high quality unbiased data and the ethical considerations surrounding AI’s use. The bioethical considerations surrounding AI in healthcare are explored including issues related to privacy, autonomy, and bias. Finally, the thesis concludes with a discussion of what can be expected from the future of AI in medicine and the implications for healthcare professionals, patients, and society. In summary, this thesis provides a comprehensive overview of the current and future role of AI in medicine, radiology, mammography, and patient care while highlighting the importance of addressing bioethical considerations as this technology continues to evolve and make its way into our lives.

توضیحات

هنگامی که هوش مصنوعی و کاربردهای بالقوه اش برای اولین بار معرفی شدند، علاقه ی زیادی به پیاده سازی آن ها در حوزه پزشکی وجود داشت. اما عدم هماهنگی بین واقعیت و انتظارات، و دغدغه های اخلاقی راجع به حریم خصوصی بیماران شکست های چشمگیری را بوجود آوردند، و از پیاده سازی هوش مصنوعی در حوزه پزشکی جلوگیری کردند. پیشرفت های اخیر در AI از جمله یادگیری عمیق، و یادگیری تقویتی باعث تجدید علاقه و منابع مالی برای این حوزه شدند. هوش مصنوعی از قدرت متحول کردن پزشکی برخوردار است، و مزایای بی شماری از جمله افزایش دقت و بازدهی تشخیص و درمان، افزایش ایمنی بیماران و کاهش هزینه های گزاف مراقبت سلامت را به ارمغان می آورد. رایانه ها می توانند با سرعت و دقت، و بدون وقوع خطاهای انسانی حجم بالایی از داده ها را جمع آوری و تحلیل کنند.

ترجمه این پایان نامه در 17 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 11 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

فایل PDF پایان نامه انگلیسی فایل ورد قابل ویرایش (WORD) و PDF ترجمه پایان نامه به صورت کاملا مرتب ترجمه شکل ها و جداول انجام شده است
قیمت : 119,800 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پایان نامه نقش کنونی و آتی هوش مصنوعی (AI) در پزشکی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 6 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi