دانلود پروپوزال تاثیر آلودگی هوا بر مدیریت سود در شرکت های پذیرفته شده بورس تهران

عنوان فارسی

تاثیر آلودگی هوا بر مدیریت سود در شرکت های پذیرفته شده بورس اوراق بهادار تهران

عنوان انگلیسی

The Effect of Air Pollution on Earnings Management in Listed Firms on the Tehran Stock Exchange

رشته مرتبط

  حسابداری؛ مدیریت سود

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در بیشتر کشورهای درحال توسعه، پیشرفت سریع اقتصادی و صنعتی شدن با آلودگی محیطی به ویژه آلودگی هوا همراه است. علاوه بر سلامت فیزیکی، آلودگی هوا می تواند احساسات و تصمیمات انسانی را تغییر دهد و بر رفتار های شرکت ها تاثیر بگذارد. هدف این پروپوزال، بررسی تاثیر آلودگی هوا بر مدیریت سود در شرکت های پذیرفته شده بورس و اوراق بهادار تهران می باشد.

آلودگی هوا می تواند مدیریت سود یک شرکت را به دو روش تغییر دهد. اول، آلودگی هوا برای بهره وری نیروی کار مضر است و هزینه های کار را افزایش می دهد. مقالات موجود نشان می دهند که آلودگی هوا ظرفیت شناختی و تمرکز فیزیولوژیک کارکنان را کاهش می دهد و در نهایت بهره وری را کاهش می دهد و در نهایت بهره وری کلی شرکت را کاهش می دهد. از سوی دیگر آلودگی هوا می تواند بر احساسات مدیریت تاثیر بگذارد و در نهایت مدیریت سود اقلام تعهدی شرکت ها را تغییر دهد. مطالعات قبلی نشان می دهد که آلودگی هوا می تواند احساسات سرمایه گذاران و مدیران سرمایه را تغییر دهد و بدان وسیله اولویت های ریسک آنها را دگرگون کند و بازگشت و فراریت سرمایه را پایین آورد. به علاوه آلودگی هوا می تواند بر احساسات مدیریت نیز تاثیر بگذارد و سرمایه گذاری یک شرکت در مسئولیت پذیری اجتماعی را ارتقا دهد. با ترکیب این تحلیل ها، آلودگی هوا می تواند بازدهی نیروی کار و احساسات مدیریت را تغییر دهد و درنهایت بر مدیریت سود یک شرکت تاثیر بگذارد. خطای تخمین بزرگ تر در مورد کیفیت هوا می تواند سمت ناخوشایند مدیریت سود یک شرکت را ترقی دهد. با این حال هنوز مشخص نیست کیفیت هوا چگونه بر مدیریت سود شرکت ها تاثیر می گذارد. مطالعات ما پژوهش در مورد پیامدهای اقتصادی کیفیت هوا را غنی تر می کند و عوامل بیرونی تعیین کننده مدیریت سود را بسط می دهد.

این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری تهیه شده است. لازم به توضیح است که تمامی ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت گردیده است. این ساختارها شامل مواردی همچون بیان مساله، ضرورت انجام پژوهش، اهداف، فرضیات، پیشینه تحقیق، روش تحقیق و … هستند. دانشجویان با مطالعه این نمونه پروپوزال می توانند آشنایی خود در مورد این ساختارها را افزایش دهند. همچنین به واسطه بررسی جهت گیری های آتی پژوهش و نیز محدودیت ها در این تحقیق، می توان موضوعات پژوهشی جدیدی را برای پروپوزال های آینده یافت.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

آلودگی هوا و مدیریت سود


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال تاثیر آلودگی هوا بر مدیریت سود در شرکت های پذیرفته شده بورس تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + سیزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi