دانلود پروپوزال نقش توسعه گردشگری کشاورزی در حفظ و پایداری جمعیت جوان

عنوان فارسی

بررسی نقش توسعه گردشگری کشاورزی در حفظ و پایداری جمعیت جوان، مورد مطالعه: روستای سیاه درویشان استان گیلان

عنوان انگلیسی

Investigating the role of agricultural tourism development in the preservation and sustainability of the young population, case study: Siah Darvishan village, Gilan province

رشته مرتبط :

  مدیریت گردشگری و جهانگردی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
117,600 تومان
فهرست مطالب

1. چکيده 2. بیان مسأله (شامل مسأله اصلی؛ ارائه شواهدی دال بر وجود مسأله؛ علل احتمالی بوجود آمدن مسأله؛ قلمرو، ابعاد و ويژگي‌هاي مسأله و ...) 3. مروري بر مباني نظري تحقیق (بیان مفاهیم اساسی، نظريه‌ها و مدل هاي مرتبط با موضوع) 4. مروری بر پیشینه تحقیق (بررسی سوابق موضوع و مرور انتقادی تحقیقات مرتبط انجام گرفته با در نظر گرفتن مولفه های بیان شده در جدول) (پیشینه تحقیق به صورت جدول نوشته شده است) 5. ضرورت و اهميت تحقیق از بعد نظری (دستاوردهاي نظري) 6. ضرورت و اهميت تحقیق از منظر كاربردي (دستاوردهاي كاربردي برای پاسخ به نیاز دستگاههای اجرایی و شرکت ها) 7. هدف غایی/ اساسی تحقیق (Research Purpose) 8. اهداف اختصاصی (اصلی و فرعی) تحقیق (Research Objectives) 9. سئوال ها/ فرضیه های تحقیق (Research Questions/ Hypothesis) 10. تعریف متغیرهای اصلی پژوهش و نحوه سنجش آنها 11. روش تحقیق (نوع روش تحقیق و دلیل به کارگیری آن - فرایند اجرایی تحقیق - قلمرو تحقیق (موضوعي، مكاني و زماني) - جامعه آماري و دليل انتخاب آن - تعداد نمونه، روش نمونه‌گيري و دليل انتخاب آن - منبع، روش و ابزار گردآوري داده‌ها - روش تایید پایایی و روایی ابزار گرد‌آوري داده‌ها - روش تجزیه و تحلیل داده ها (روش های کمی/ آزمون های آماری مورد نظر و دليل انتخاب آن)) 12. سهم دانش افزایی و نوآوری تحقیق (Contribution and Originality) 13. تعريف واژه‌های كليدی 14. فهرست منابع (بر اساس فرمت APA)

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در این پروپوزال به بررسی نقش مولفه های مرتبط با توسعه گردشگری کشاورزی در راستای حفظ جمعیت جوان در مناطق روستایی پرداخته شده و در همین راستا نیز یک مطالعه موردی در روستای سیاه درویشان استان گیلان، انجام شده است. گردشگری کشاورزی یکی از مفاهیم ترکیبی نوین است که دو بخش گسترده گردشگری و کشاورزی را به هم پیوند می زند تا به واسطه آن بتوان بازارهای محصولات کشاورزی را گسترش داد. صنعتی شدن زندگی شهری و دور شدن مردم شهرها از مناطق روستایی و عدم آشنایی با تولید محصولات ارگانیک و بسیاری از عوامل دیگر باعث شده تا در دهه های اخیر، مفهوم گردشگری کشاورزی به وجود آید. پژوهشگران بر این باورند که جامعه ای که گردشگری را در قالب عنصری برای پیشبرد اهداف اقتصادی در مناطق روستایی می پذیرد باید خط مشی هایی را نیز برای توسعه پایدار اتخاذ نماید. با در نظر  گرفتن این موضوع، میزان پایداری گردشگری در مناطق روستایی، وابستگی زیادی به واکنش مناسب در برابر تقاضای در حال پیدایش در زمینه های فعالیت های گردشگری و تفریحی دارد.

روش تحقیق در این پژوهش، روش تحقیق کمی با استفاده از ابزار پرسش نامه است و از نوع پژوهش های کاربردی می باشد. روش بهـره گرفتـه شده در اين پژوهش، توصيفي-تحليلي مي باشـد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و می تواند برای مباحث گردشگری و جهانگردی، مناسب باشد. در این نمونه پروپوزال، تمامی سرفصل های استاندارد مربوط به پروپوزال نویسی، رعایت گردیده اند؛ این سرفصل ها شامل مواردی همچون بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق از منظر نظری و کاربردی، اهداف، فرضیات، سوالات، روش تحقیق، پیشینه تحقیق، نوآوری تحقیق و … می باشند. دانشجویان به واسطه مطالعه نمونه پروپوزال های آماده و استاندارد، می توانند آشنایی بیشتری با نحوه پروپوزال نویسی به دست آورند. همچنین لازم به توضیح است که با توجه به جدید بودن موضوعات و مشخص شدن مسیرهای پژوهشی آینده در آنها، می توان موضوعات جدیدتری را نیز برای تحقیقات آتی، از آنها استخراج نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین مقاله بیس مربوط به آن، قرار داده شده است:

توسعه گردشگری کشاورزی و جمعیت جوان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش توسعه گردشگری کشاورزی در حفظ و پایداری جمعیت جوان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi