دانلود ترجمه مقاله طراحی کنترل کننده پیش بین مدل جهت کاهش تلفات سوئیچ زنی D-STATCOM

عنوان فارسی :

طراحی یک کنترل کننده پیش بین مدل تطبیقی، به منظور کاهش تلفات سوئیچ زنی D-STATCOM بدون خازن

عنوان انگلیسی :

Adaptive Model Predictive Controller to Reduce Switching Losses for a Capacitor-Less D-STATCOM

کلمات کلیدی :

  D-STATCOM؛ جبرانسازی هارمونیک؛ کنترل مدل پیش بین؛ مبدل ماتریسی؛ کیفیت توان؛ جبران توان راکتیو

درسهای مرتبط : کیفیت توان
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 52
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
54,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. چهارچوب MPC پیشنهادی برای مبدل توان 3. یک تابع هزینه تطبیقی که وفاداری را جریمه می کند 4. نتایج شبیه سازی شده و آزمایشی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In the post-industrial digital-economy, motors powering manufacturing have been replaced by computers powering ecommerce - with significant financial losses attributable to poor power quality (PQ). At the same time, increasing penetration of distributed generation and constant power loads complicate the job for the electric utilities to deliver high-quality electrical power. Traditionally, voltage source converters provide PQ compensation; the backbone of these converters, however, are large electrolytic capacitors (e-caps), which have well-known failure rates. A D-STATCOM that does not use e-caps was shown to increase the converter service life and increase the reliability of the power system; finite control set model predictive control (MPC) was shown to achieve high fidelity tracking for multi-objective cost functions. However, high fidelity (to achieve low total harmonic distortion) results in high switching frequency, which increases losses and device stresses, and reduces the overall converter reliability. This paper improves the capacitorless D-STATCOM by investigating an adaptive MPC that trades-off high-fidelity performance and switching frequency, subject to IEEE 519 THD standards, to achieve good-enough performance. The method is verified experimentally in a 7.5 kVA D-STATCOM hardware prototype. The results show a reduction in switching frequency by over 30% compared with the MPC methods that prioritize high-fidelity alone.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در اقتصاد دیجیتال فراصنعتی، استفاده از موتورها برای به حرکت درآوردن چرخ تولید، با سیستم های رایانه ای توانمند کننده تجارت الکترونیک جایگزین شده است. این در حالیست که بخش عمده ای از ضررهای مالی به کیفیت پایین توان (PQ) نسبت داده شده اند. در همین حال، افزایش میزان نفوذ سیستم های تولید پراکنده، و بارهایی با مصرف توان ثابت، کار شرکت های برق رسانی، برای ارائه برق (توان) با کیفیت را پیچیده نموده است. مبدل های منبع ولتاژ، به صورت سنتی برای جبران کیفیت توان بکار می رفتند. این در حالیست که هسته اصلی این مبدل ها، خازن های الکترولیت (e-caps) بزرگ هستند، نرخ های خرابی این خازن ها کاملاً معلوم و شناخته شده هستند. نشان داده شده است که D-STATCOM فاقد خازن های الکترولیت، طول عمر خدمات رسانی مبدل را افزایش داده، و قابلیت اطمینان سیستم قدرت را بهبود می دهد. همچنین اثبات شده است که کنترل مدل پیش بین (MPC)، با مجموعه کنترلی محدود، ردیابی با وفاداری بالا را برای توابع هزینه چند هدفه به ارمغان می آورد. از طرفی دیگر، مشخص شده است که وفاداری بالا (به منظور دستیابی به اغتشاش هارمونیک کُل پایین) ، فرکانس سوئیچ زنی را در سطح بالایی قرار می دهد و به تبع در چنین شرایطی با افزایش تلفات، استرس وارد به دستگاه ها، و کاهش اطمینان پذیری کُلی مبدل روبرو خواهیم شد. مقاله فعلی درصدد ارتقای طرح D-STATCOM بدون خازن است. پژوهش فعلی MPC تطبیقی را پیشنهاد می دهد که بین عملکرد با وفاداری بالا، و فرکانس سوئیچ زنی تعادل برقرار می کند. تعادل برقرار شده در چهارچوب استانداردهای IEEE 519 (مربوط به اغتشاش هارمونیک کُل) قرار دارد، و هدفش دسترسی به عملکرد نسبتاً مطلوب است. تایید روش پیشنهادی به صورت تجربی، و با اجرای آزمایشات لازم روی نمونه D-STATCOM سخت افزاری 7.5 کیلوولت آمپری صورت گرفته است. نتایج حاکی از این هستند که رویکرد پیشنهادی در مقایسه با روش های MPC که فقط وفاداری بالا را در اولویت قرار می دهند، فرکانس سوئیچ زنی را به اندازه 30 % کاهش می دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

این ترجمه دارای یک پاورپوینت 27 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد که در ادامه، اسلاید شماره 25 آن قرار داده شده است:

پاورپوینت D-STATCOM

بخشی از ترجمه مقاله (صفحه 25 فایل ورد ترجمه)

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب) این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 27 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد
قیمت : 54,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله طراحی کنترل کننده پیش بین مدل جهت کاهش تلفات سوئیچ زنی D-STATCOM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 6 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.