چرا فرداپیپر را برای ترجمه متن های خود انتخاب کنیم؟

پیشینه وب سایت فرداپیپر:

جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های مطرح، با تخصص ها و از رشته های مختلف گرد هم آمده و هدف خود را روی ترجمه تخصصی متون متمرکز کردند. سابقه کاری چند ساله این مترجمین و نیز کسب رضایت مشتریان در این حوزه، پایه های شکل گیری وب سایت جامع فرداپیپر را فراهم آورد. در همین راستا وب سایت فرداپیپر فعالیت گسترده و رسمی خود را از سال 1394 آغاز کرده و از ابتدا، هدف خود را روی ارائه خدمات علمی متمرکز کرد. در این راستا، خدمات ترجمه تخصصی مقالات جزو اهداف اصلی این تیم بوده است.

یکی از موضوعاتی که از همان ابتدا تیم ترجمه فرداپیپر را از دیگر موسسات فعال در این زمینه متمایز میکرد، ارائه خدمات ترجمه فوری بود. به این صورت که هر گونه متن با هر حجمی داشته باشید، این تیم میتواند به صورت کاملا فوری و تخصصی، متن مورد نظر شما را ترجمه کرده و در اختیار شما قرار دهد. مفتخریم که طی چند سال فعالیت در این زمینه، رضایت حداکثری مشتریان خود را کسب کرده ایم و امیدواریم که این راه را در آینده نیز با همراهی شما عزیزان طی نماییم.

اکنون، فرداپیپر، تیم ترجمه ای مشتمل بر صدها مترجم و با تخصص های گوناگون از رشته های مختلف می باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی:

پس از چند سال فعالیت در این حوزه، این نماد توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به فرداپیپر ارائه شده که نشانی بر اعتبار این وب سایت می باشد. بنابراین شما در استفاده از خدمات این وب سایت، از جمله تخصصی بودن سفارشات، تضمین کیفیت و زمان تحویل و پرداخت هایی که انجام می دهید، هیچگونه نگرانی نخواهید داشت.

تضمین تحویل به موقع سفارشات:

تیم فرداپیپر تضمین میدهد که سفارشات شما دقیقا در زمان مشخص شده به شما تحویل داده خواهد شد. در بعضی مواقع به دلیل بالا بودن حجم سفارشات، مشتری درخواست تحویل بخش به بخش سفارش در دوره های زمانی مختلف را میدهد و تمایل دارد تا در جریان روند انجام سفارشات قرار گیرد. این امر ممکن است و پشتیبانی پاسخگوی فرداپیپر شما را در جریان روند ترجمه قرار میدهد.

تضمین تخصصی بودن سفارشات:

تیم بازرسی فرداپیپر، سفارشات انجام شده توسط مترجمین را دقیقا بررسی کرده و پس از تایید، در اختیار مشتریان قرار میدهد. در صورت کوچک ترین ایراد در سفارشات، به مترجم عودت داده شده و پس از رفع نقص های احتمالی در اختیار مشتری قرار میگیرد.

تیم پشتیبانی نیز پاسخگوی هرگونه سوال مشتریان پس از تحویل کارها خواهد بود.

پشتیبانی و پاسخگویی:

شما مشتریان گرامی میتوانید سوالات خود را از طریق تماس تلفنی، پیامک، تلگرام، واتساپ و بخش تماس با ما، با کارشناسان سایت مطرح نمایید. شما میتوانید سوالات خود در زمینه نحوه ارسال سفارش، قیمت گذاری، پیگیری سفارشات و یا هرگونه سوال دیگری که دارید از طریق راه های ارتباطی مشخص شده، با ما در میان بگذارید. پاسخگویی شما وظیفه ماست و بر این امر مفتخریم.

پیشنهاد ویژه ما به شما:

ترجمه ها کاملا تایپ شده و قابل ویرایش خواهند بود. این خدمت در تمامی سفارشات رایگان خواهد بود و هزینه ای برای تایپ سفارشات در نظر گرفته نمی شود. لازم به ذکر است که تمامی مترجمین تیم فرداپیپر، مسلط به اصول ویرایشی و ویراستاری متن بوده و این اصول را در تمامی سطوح ترجمه رعایت مینمایند.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi