دانلود پروپوزال تاثیر کیفیت زندگی کاری و رفتار شهروندی سازمانی بر بهره وری پرسنل در مرکز مدیریت حوادث

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر کیفیت زندگی کاری و رفتار شهروندی سازمانی بر بهره وری پرسنل در یک مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی در استان فارس

عنوان انگلیسی

A Study on the Impact of quality of working life and Organizational Citizenship Behavior on Personnel Productivity in a Medical Emergency and Accident Management Center in Fars Province

رشته مرتبط :

  مدیریت بحران

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

موضوع کیفیت زندگی کاری، توجهات زیادی را در سال های اخیر به خود جلب کرده است. با این حال، نظرات متناقضی در مورد مفهوم آن توسط پژوهشگران ارائه شده است. از یک سمت، می توان این اصطلاح را به مواردی همچون رضایت شغلی، موضوعات روانشناختی مرتبط با محیط کار، ارتباط پرسنل و کارفرما، و میزان خطرات شغلی، مرتبط دانست. از طرف دیگر می توان این اصطلاح را به مواردی همچون استراتژی های مدیریت منابع انسانی از جمله عملکرد و بهره وری شغلی و بهبود بازدهی سازمانی نسبت داد.

در این پروپوزال، به بررسی تاثیر کیفیت زندگی کاری و رفتار شهروندی سازمانی بر افزایش میزان کارایی پرسنل پرداخته شده و در این راستا، یک مطالعه موردی روی کارکنان یک مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی در استان فارس انجام شده است.

در همین راستا لازم است تا به بحث هایی در مورد سازمان بپردازیم: طبیعی است که دلیل اصلی تشکیل شدن هر سازمانی، رسیدن به اهداف مشخصی است که آن سازمان ها را تشکیل می دهد و در این زمینه، بازدهی و کارایی، جزو مسائل بسیار مهم می باشند. رسیدن به این اهداف، وابسته به کار تیمی و همکاری بین تمامی پرسنلی است که ارتباط نظاممند آنها، به ذات یک سازمان، معنی می بخشد. در این بین، یکی از عوامل، بسیار پررنگ تر از عوامل دیگر است و آن هم چیزی نیست جز نیروی انسانی. در نتیجه، مدنظر قرار دادن نیازهای مادی و معنوی این گروه، باید بسیار مهم است.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و با توجه به مطالعات موردی انجام شده در آن، می توان برای مباحث مدیریت بحران نیز از آن استفاده کرد. ساختارهای عمده پروپوزال نویسی در این محصول رعایت گردیده و در نتیجه استفاده از آن برای دانشجویان و پژوهشگرانی که تمایل به آشنایی بیشتر با این ساختارها دارند، می تواند بسیار مفید باشد. مباحث انجام شده در این پژوهش به صورتی است که می تواند ابزار مناسبی جهت کسب ایده برای پژوهش های آتی مرتبط با این موضوع گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد. در ادامه، بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

کیفیت زندگی کاری و رفتار شهروندی در مرکز مدیریت حوادث


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال تاثیر کیفیت زندگی کاری و رفتار شهروندی سازمانی بر بهره وری پرسنل در مرکز مدیریت حوادث”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi