دانلود پروپوزال رویکردهای مدیریت سرمایه در گردش و نقش آن در شاخص های ریسک

عنوان فارسی

مطالعه ای بر رویکردهای مدیریت سرمایه در گردش و نقش آن در شاخص های ریسک

عنوان انگلیسی

A Study of Working Capital Management Approaches and Its Role in Risk Indicators

رشته مرتبط

  مدیریت مالی؛ مدیریت سرمایه گذاری؛ مدیریت ریسک

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال به صورت کلی به بحث در زمینه سرمایه در گردش و نقش شاخص های مرتبط با مدیریت ریسک پرداخته و برای پایان نامه ای با همین عنوان آماده شده است. منابع جدید و معتبر زیادی در این پروپوزال مورد استفاده قرار گرفته و در نتیجه محقق می تواند با استفاده از این نمونه، پروپوزال مشابهی را برای اهداف تحقیقاتی خود آماده نماید. موضوع کلیدی مورد بحث در این پروپوزال، بحث مدیریت و کنترل سرمایه در گردش می باشد و در ادامه مختصرا به شرح آن می پردازیم:

مدیریت سرمایه در گردش اشاره به استراتژی های حسابداری مدیریتی یک شرکت دارد که برای نظارت و استفاده از دو مولفه سرمایه در گردش، دارایی ها و بدهی های فعلی طراحی شده تا کارآمدترین عملکرد یک شرکت از لحاظ مالی را تضمین کند. هدف اولیه مدیریت سرمایه در گردش، تضمین این موضوع است که یک شرکت همیشه بتواند جریان نقدینگی کافی برای نیل به هزینه های عملیاتی کوتاه مدت و تعهدات کوتاه مدت را حفظ نماید. مدیریت سرمایه در گردش عمدتا شامل نظارت بر جریان نقدی، دارایی ها و بدهی ها از طریق تحلیل نسبت المان های کلیدی مربوط به هزینه های عملیاتی، از جمله نرخ سرمایه در گردش، نرخ جمع آوری، و نرخ گردش مالی موجودی می باشد. مدیریت کارآمد سرمایه در گردش به حفظ عملکرد صحیح چرخه های عملیاتی (حداقل زمان مورد نیاز برای تبدیل دارایی های خالص موجود و بدهی ها به پول نقد) کمک می کند و نیز می تواند در بهبود درآمد و سودآوری شرکت نقش بسزایی داشته باشد. مدیریت سرمایه در گردش شامل مدیریت موجودی و مدیریت بدهی های قابل پرداخت می باشد. اهداف عمده آن شامل حفظ چرخه های عملیاتی و تضمین عملکرد مورد انتظار، به حداقل رسانی هزینه سرمایه ای و به حداکثر رسانی بازگشت سرمایه گذاری های فعلی می باشد.

در زیر می توانید قسمتی از این پروپوزال که در قالب فایل ورد (WORD) نگاشته شده و قابل ویرایش می باشد را مشاهده نمایید:

مدیریت سرمایه در گردش


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال رویکردهای مدیریت سرمایه در گردش و نقش آن در شاخص های ریسک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi