دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش اعتیاد به شغل و سلامت شغلی در کیفیت زندگی کاری

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش اعتیاد به شغل و سلامت شغلی در کیفیت زندگی کاری کارکنان: مطالعه موردی: کارمندان سکوی سروش (منطقه بهرگان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Workaholic and Occupational Health on the Quality of Employees Work Life: Case Study: Soroush Platform Employees (Bahregan Region)

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

اعتیاد به کار (Workaholism)، تمایل اجباری به انجام کار می باشد. این مفهوم به روش های مختلفی تعریف شده است. با این حال، به طور کلی، مربوط به کار بیش از حد و بیش از ساعات کاری معمول و فکر کردن بیست و چهار ساعته به کار می باشد که متعاقبا لذت یک کار را نیز از فرد می گیرد. این موضوع می تواند منجر به کاهش سلامت جسمانی فرد شده و منجر به یک سری اختلالات روانشناسی از جمله اضطراب، اختلال توجه / اختلال بیش فعالی (ADHD)، افسردگی و وسواس فکری (OCD) در فرد گردد. باید دقت کرد که مفهوم اعتیاد به کار با مفهوم سخت کوشی و تلاش، تفاوت دارد. تفاوتی که این نوع اعتیاد با اعتیادهای دیگر مانند اعتیاد به مواد مخدر دارد این است که این مشخصه، تصویری منفی از منظر اجتماع ندارد و حتی ممکن است جامعه آن را صفتی مثبت در یک فرد تلقی کند.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع پرداخته و نقش آن را در زندگی خصوصی و شغلی هر فرد مورد بررسی قرار داده است. ساختارهای عمده پروپوزال نویسی از جمله روش تحقیق، مدل مفهومی، جامعه آماری، ابزارهای تحقیق و جنبه های نوآورانه در آن رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال در زمینه روانشناسی می تواند دیدگاه های جدیدی را در اختیار پژوهشگران قرار دهد تا در اهداف مطالعاتی خود مورد استفاده قرار دهند. همچنین دانشجویانی که با ساختارهای پروپوزال نویسی آشنایی کمی دارند، می توانند با مطالعه این محصول و نیز چندین پروپوزال دیگر، آشنایی بیشتری با این ساختارها یافته و در اهداف دانشگاهی خود مورد استفاده قرار دهند.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

اعتیاد به کار


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش اعتیاد به شغل و سلامت شغلی در کیفیت زندگی کاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یازده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi