دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش اعتیاد به شغل روی ابعاد مختلف فرسودگی شغلی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش اعتیاد به شغل روی ابعاد مختلف فرسودگی شغلی (مطالعه موردی: پرسنل ادارات دولتی در نطنز)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Workaholic on Different Dimensions of Burnout (Case Study: Personnel at Government Offices in Natanz)

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

فرسودگی شغلی (Burnout) یکی از انواع استرس می باشد که در دهه اخیر، مورد توجه بسیاری از مطالعات علمی در این حوزه بوده است، مخصوصا در زمینه مراقبت از سلامت. تعاریف اولیه آن بر جنبه های ارتباطی متمرکز می باشد. پژوهشگران عنوان کرده اند که، فرسودگی شغلی، فرآیندی است که باعث می شود، کارکنان انرژی خود را از دست داده، و به اجبار در فرآیندهای کاری مشارکت نمایند. در نتیجه آنها اعتماد به نفس خود را از دست داده و رضایت شغلی عملکرد کمی را از خود بروز می دهند. برخی از محققین، فرسودگی را در قالب یک ساختار سه وجهی تشریح کرده اند که با توجه به خستگی (تخلیه منابع ذهنی)، بدبینی (بی تفاوتی یا نگرشی سرد به شغل) و عدم کارایی حرفه ای مشخص می شود. فرسودگی شغلی در قالب واکنش به اقدامات شدید و مزمن عاطفی نیز بررسی شده که مربوط به کار بیش از حد می باشد. در طول دهه گذشته، برخی از تحقیقات، فرسودگی را به عنوان سندرومی در نظر گرفته اند که به ویژه در ارائه دهندگان خدمات دیده می شود. اخیرا، این سندروم به عنوان بخشی از مدل منابع – تقاضای شغلی (JD-R) در نظر گرفته شده که استرس مرتبط با شغل را برآورد می کند. بر اساس این مدل، سازمان ها با توجه به تقاضای شغلی (به عنوان مثال، فشار زمان، محیط کاری نامناسب، حجم کاری) و منابع شغلی (کنترل و نظارت بر کار افراد، مشارکت، پشتیبانی سازمانی) مشخص می شوند. فرسودگی نیز ناشی از مطالبات بیش از حد شغلی و منابع شغلی نامناسب می باشد.

این پروپوزال نیز با تمرکز بر این مفاهیم، برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. ساختارهای عمده پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب یک مدل مفهومی، جامعه آماری و روش های گردآوری داده ها و تحلیل آنها، در این پروپوزال رعایت شده اند. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید با این ساختارها آشنا شده و با کسب ایده های جدید از محتوای آن، موضوع مناسبی را برای پروپوزال دانشگاهی خود انتخاب نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز می توانید بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

اعتیاد به کار و فرسودگی شغلی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش اعتیاد به شغل روی ابعاد مختلف فرسودگی شغلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهارده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi