دانلود پروپوزال رابطه بین شاخص های موثر بر کیفیت زندگی کاری و تعهد سازمانی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر رابطه بین شاخص های موثر بر کیفیت زندگی کاری و تعهد سازمانی (مطالعه موردی: کارمندان بانک ملی در گیلان)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship between Indicators Affecting the Quality of Work Life and Organizational Commitment (Case Study: Melli Bank Employees in Guilan)

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

کارکنان متعهد، به عنوان منابع حیاتی و اساسی در عملکرد موفقیت آمیز سازمان ها شناخته شده اند. در این راستا، کیفیت زندگی کاری (QWL)، به عنوان یکی از موضوعات مورد توجه در زمینه ارتقای تعهد سازمانی کارکنان، مورد بررسی قرار گرفته است. کارفرمایانی که تمایل بیشتری به افزایش رضایت شغلی و تعهد کارکنان خود دارند، تلاش بیشتری در راستای تعیین کیفیت زندگی کاری در سازمان خود کرده و به دنبال روش هایی برای بهبود این شاخص هستند. بر اساس تعاریف ارائه شده در مقالات، تعهد اشاره به نگرش کارکنان نسبت به سازمان شان دارد. نقش مدیریت کارآمد و منابع انسانی در دستیابی به اهداف سازمانی، موضوعی است که بر کسی پوشیده نیست. مدیران سعی می کنند تا تعهد سازمانی پرسنل خود را افزایش دهند، زیرا فاکتوری مهم در توسعه یک سازمان محسوب می گردد. منابع انسانی نیز به عنوان عامل پیشران و محرک در یک سازمان، یک عامل پیچیده و چندوجهی تلقی می گردد. یکی از قابلیت های مهم و حیاتی سازمان ها، ایجاد محیطی منسجم برای استعدادهای مختلف می باشد تا کیفیت زندگی کاری را بهبود بخشند. کیفیت زندگی کاری در هر سازمانی موجب تقویت روحیه کاری کارکنان خواهد شد. برخی محققین، این شاخص را به عنوان درک کارکنان از سلامت جسمی و روانی خود در محیط کار، تعریف کرده اند. همچنین، برخی پژوهشگران نیز آن را به واسطه هشت پارامتر تعریف کرده اند، شامل: برخورد مناسب و منصفانه، محیط ایمن و سالم، محیط در حال رشد، توسعه قابلیت های نیروی انسانی، جو محیط کار، ادغام اجتماعی، مشروعیت و ارتباط اجتماعی. QWL برنامه جامعی است که تعهد سازمانی را در عصر پیچیده اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، تکنولوژیکی و فنی امروزه تحت تاثیر قرار می دهد.

در این پروپوزال نیز به بررسی ارتباط شاخص QWL و تعهد سازمانی پرداخته شده و از منابع مختلف موجود در این زمینه نیز در نگارش آن استفاده شده است. موضوعات مدیریت رفتار سازمانی در چند سال اخیر به دلیل نقش اساسی که در بهبود عملکرد دارند، مورد توجه محققین زیادی بوده و با این حال، جای کار زیادی در این زمینه وجود دارد. شما دانشجوی گرامی نیز با مطالعه این محصول می توانید ایده های جدید تری را برای موضوع پژوهشی خود یافته و همچنین، با چارچوب های استاندارد آن نیز آشنا شده و پروپوزال مناسبی را آماده نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس آن را مشاهده نمایید:

کیفیت زندگی کاری و تعهد سازمانی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال رابطه بین شاخص های موثر بر کیفیت زندگی کاری و تعهد سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.