دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش اخلاق کاری در بهبود عملکرد شغلی کارمندان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش اخلاق کاری در بهبود عملکرد شغلی کارمندان (مطالعه موردی: پرسنل شرکت ملی نفت ایران)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Work Ethics in Improving Employee Performance (Case Study: Personnel of the National Iranian Oil Company)

رشته مرتبط

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت بازرگانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

اخلاق یکی از مهمترین موضوعات در زمینه تجارت و مخصوصا در زمینه مدیریت منابع انسانی می باشد. فرهنگ اخلاقی خوب در یک سازمان منجر به ایجاد مسیرها و راهنمایی های مفیدی در زمینه های مختلف به منظور ایجاد کارکنانی هماهنگ، متحد و اخلاق مدار خواهد شد. با این حال، هیچ استاندارد یا دستورالعمل اخلاقی وجود ندارد که برای همه شرکت ها مناسب و مطلق باشد. اخلاق و وجدان، شاخصه خوبی برای تعهد سازمانی در پذیرش نیازها برای رفتارهای اخلاقی و پیاده سازی آنها می باشد. اخلاق کاری را می توان به عنوان یک هنجار فرهنگی در نظر گرفت که از افراد می خواهد تا مسئولیت کار خود را بر اساس اعتقادات و ارزش های شغلی بپذیرند. معیارهای اخلاقی شرکتی، بیانیه ای از اصول آن شرکت، قوانین رفتاری و فلسفه وجودی شرکت بر اساس مسئولیت پذیری کارکنان، ذینفعان، مصرف کنندگان، محیط و هر جنبه دیگری از محیط خارجی شرکت می باشد. این موضوع کاملا مشهود است که درک کارکنان از جو اخلاقی سازمان، ارتباط تنگاتنگی با رضایت شغلی، تعهد سازمانی و عملکرد سازمانی دارد. رتبه بندی عملکرد توسط ناظرین، یکی از روش های سنجش عملکرد شغلی است که در آن، عملکرد به واسطه رفتارهای انسانی ارزیابی می گردد. رفتارهای کاری کارکنان که در محیط کاری دیده می شود، ضرورتا مرتبط با جنبه های خاص شغلی نبوده و عمدتا مرتبط با این است که یک فرد چگونه در محیط کاری عمل می کند. این موضوع با تعریف اخلاق کاری سازگاری دارد که در آن، افراد با توجه به رفتار اخلاقی پذیرفته شده، مسئول کارهایی هستند که انجام می دهند.

این پروپوزال نیز با تاکید بر تاثیر اخلاق کاری بر عملکرد شغلی، برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای عمده پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، ابزارهای جمع آوری داده ها و تحلیل داده ها در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای محققین بوده و ابزار مناسبی نیز برای دانشجویان در راستای یادگیری ساختارهای استاندارد یک پروپوزال باشد.

این پروپوزال در قالب فایل ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

وجدان کاری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش اخلاق کاری در بهبود عملکرد شغلی کارمندان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi