دانلود ترجمه مقاله تبدیل تعارض کار – خانواده به تعهد در بازاریابی شبکه ای

عنوان فارسی :

تبدیل تعارض کار – خانواده به تعهد در سازمان های بازاریابی شبکه ای

عنوان انگلیسی :

Transforming work–family conflict into commitment in network marketing organizations

کلمات کلیدی :

  تعهد؛ سازمان؛ بازاریابی شبکه ای؛ روش تحقیق

درسهای مرتبط : مدیریت بازاریابی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 26 نشریه : Researchgate
سال انتشار : 2003 تعداد رفرنس مقاله : 48
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش تحقیق 3. یافته ها 4. بحث و بررسی

نمونه متن انگلیسی مقاله

A qualitative study of three network marketing organizations that sell products and services using distributed workforces suggests how these organizations harvest members' work-family conflict and transform work-related ambivalence into commitment. We offer a model depicting how specific organizational practices, which we label "making workers into family" and "bringing family into work" practices lead to and maintain two types of relationship-based commitments: those based on relationships with members and those based on relationships with nonmembers. Implications for theory and practice are offered.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – مطالعه ای کیفی از سه سازمان بازاریابی شبکه ای که محصولات و خدمات را با استفاده از نیروی کار توزیعی به فروش می رسانند به بررسی این موضوع پرداخته که این سازمان ها چگونه از تضاد کار خانوادگی اعضا بهره گرفته و تردید مرتبط با کار را به تعهد تبدیل می کنند. ما مدلی را ارائه داده ایم که نحوه عملکرد این سازمان ها را نشان می دهد و ما این موضوع را با عنوان "ایجاد کارگر در خانواده" و "آوردن خانواده به کار" معرفی کرده ایم و این موضوع منجر به دو نوع تعهد مبتنی بر روابط می گردد و آن را حفظ می کند: آنهایی که مبتنی بر رابطه با اعضا بوده و آنهایی که مبتنی بر رابطه با غیراعضا هستند. مفاهیم تئوریکی و عملی نیز در این مقاله ارائه شده اند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله تبدیل تعارض کار – خانواده به تعهد در بازاریابی شبکه ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.