دانلود ترجمه مقاله تبدیل تعارض کار – خانواده به تعهد در بازاریابی شبکه ای

عنوان فارسی :

تبدیل تعارض کار – خانواده به تعهد در سازمان های بازاریابی شبکه ای

عنوان انگلیسی :

Transforming work–family conflict into commitment in network marketing organizations

کلمات کلیدی :

  تعهد؛ سازمان؛ بازاریابی شبکه ای؛ روش تحقیق

درسهای مرتبط : مدیریت بازاریابی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 26 نشریه : Researchgate
سال انتشار : 2003 تعداد رفرنس مقاله : 48
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش تحقیق 3. یافته ها 4. بحث و بررسی

نمونه متن انگلیسی مقاله

A qualitative study of three network marketing organizations that sell products and services using distributed workforces suggests how these organizations harvest members' work-family conflict and transform work-related ambivalence into commitment. We offer a model depicting how specific organizational practices, which we label "making workers into family" and "bringing family into work" practices lead to and maintain two types of relationship-based commitments: those based on relationships with members and those based on relationships with nonmembers. Implications for theory and practice are offered.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – مطالعه ای کیفی از سه سازمان بازاریابی شبکه ای که محصولات و خدمات را با استفاده از نیروی کار توزیعی به فروش می رسانند به بررسی این موضوع پرداخته که این سازمان ها چگونه از تضاد کار خانوادگی اعضا بهره گرفته و تردید مرتبط با کار را به تعهد تبدیل می کنند. ما مدلی را ارائه داده ایم که نحوه عملکرد این سازمان ها را نشان می دهد و ما این موضوع را با عنوان "ایجاد کارگر در خانواده" و "آوردن خانواده به کار" معرفی کرده ایم و این موضوع منجر به دو نوع تعهد مبتنی بر روابط می گردد و آن را حفظ می کند: آنهایی که مبتنی بر رابطه با اعضا بوده و آنهایی که مبتنی بر رابطه با غیراعضا هستند. مفاهیم تئوریکی و عملی نیز در این مقاله ارائه شده اند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله تبدیل تعارض کار – خانواده به تعهد در بازاریابی شبکه ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.