دانلود پایان نامه پیاده سازی سیستم مدیریت یادگیری مبتنی بر وب

عنوان فارسی

پیاده سازی و ارزیابی سیستم مدیریت یادگیری مبتنی بر وب

عنوان انگلیسی

Implementation and evaluation of a web-based learning management system

کلمات کلیدی :

  آموزش مدرن؛ راهکارهای فنی؛ سامانه مدیریت یادگیری

رشته های مرتبط مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات پایان نامه انگلیسی : 51 دانشگاه : Linköping University
سال انتشار : 2023 تعداد رفرنس : 39
فرمت فایل ترجمه شده : PDF و WORD قابل ویرایش کیفیت ترجمه : تخصصی ویژه با کیفیت طلایی
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این پایان نامه

وضعیت ترجمه : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
computer thesis
قیمت دانلود ترجمه پایان نامه
149,900 تومان
پایان نامه حاضر با عنوان "پیاده سازی و ارزیابی سیستم مدیریت یادگیری مبتنی بر وب" بصورت کاملا تخصصی توسط تیم "مهندسی کامپیوتر" فرداپیپر ترجمه شده است. اگر موضوع پایان نامه ارشد یا دکتری شما مشابه این موضوع باشد، مطالعه ی این تز کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بتوانید به نحو احسن پروژه خود را تکمیل نمایید.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیشینه تحقیق 3. نظریه 4. روش 5. نتایج 6. بحث و بررسی 7. نتیجه گیری

ترجمه چکیده

چکیده – سیستم آموزشی مدرن امروزی بیش از پیش به راهکارهای فنی برای کمک به یادگیری دانش آموزان، وابسته شده است. سیستم های مخصوصاً طراحی شده به این منظور، «سیستم های مدیریت یادگیری» نامیده می شوند و پیوند بین دانش آموزان و معلمان را فراهم می کنند، از این نظر که قسمت قابل توجهی از ارتباطات آنها درون سیستم مدیریت می شود. با یک سیستم مدیریت یادگیری به عنوان هسته اصلی یک دوره آموزشی، تقاضا برای افزایش فایده و کاربردی شدن سیستم بیشتر شده است. فایده مند بودن یک سیستم توسعه یافته در داخل در یک سناریوی دنیای واقعی از دیدگاه معلم ارزیابی شده است. این ارزیابی نتیجه گیری می کند که تغییرات پیاده سازی شده، فایده مند بودن سیستم را افزایش داده است و کار را برای معلمان آسانتر کرده است.

چکیده انگلیسی

Modern education is more and more dependent on technical solutions to assist student learning. Systems specifically designed for this purpose are called learning management systems and provide the link between students and teachers, in the sense that a significant part of their communication is handled within the system. With a learning management system as a core part of a course, the demands on the usefulness and usability of the system are high. The usefulness of an in-house developed system was evaluated in a real world scenario from a teacher’s perspective. The evaluation concludes that the implemented changes increased the usefulness of the system and simplified the work for the teachers.

توضیحات

با توسعه دنیا و افزایش اهمیت فناوری، تقاضا برروی سازگار شدن و تطبیق یافتن آموزش با فناوری افزایش می یابد. فناوری در سیستم آموزشی چندین سال است که به یک موضوع مورد توجه تبدیل شده است و نشان داده شده که تدریس و همچنین یادگیری را بهبود می بخشد. یکی از روش های مرسوم برای آوردن فناوری به آموزش از طریق LMS ها می باشد که یادگیری را به یک محیط دیجیتال منتقل کرده است. برای مثال، یک LMS می تواند شامل ارائه مواد یادگیری، آزمونک ها و موارد ثبت شده توسط دانشجویان باشد. همچنین استفاده از LMS ها، مطالعات از راه دور که در سالهای اخیر، تاحدودی در نتیجه همه گیری کرونا محبوب تر شده است را ممکن ساخته است.

LMS ها برای خودکار سازی جنبه های مدیریت آموزشی، مانند پیگیری پیشرفت، گزارشگری نتایج و مدیریت مواد یادگیری مورد استفاده قرار می گیرند. این امر باعث می شود که کار برای کمک مدرسان کارآمدتر شود و منابع را می توان به نحو موثرتر اولویت بندی کرد. وظایف و اموری مانند سازمان دهی ثبت شده ها، دادن بازخورد و حصول یک نمای کلی از پیشرفت دانشجو بوسیله یک سیستم دیجیتال تسهیل می یابند. ارزیابی فایده مند بودن سیستم جهت بهبود آموزش، بجای ایجاد موانع غیرضروری و ناامیدی، از اهمیت بالایی برخوردار است. تعدادی ارزیابی در مورد فایده مند بودن LMS ها از جنبه دانشجویان انجام شده اند، اما اینها به ندرت از جنبه معلم یا مدیران به بحث گذاشته شده اند.

ترجمه این پایان نامه در 52 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 41 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

فایل PDF پایان نامه انگلیسی فایل ورد قابل ویرایش (WORD) و PDF ترجمه پایان نامه به صورت کاملا مرتب ترجمه شکل ها و جداول انجام شده است
قیمت : 149,900 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پایان نامه پیاده سازی سیستم مدیریت یادگیری مبتنی بر وب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 6 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi