دانلود ترجمه مقاله ارزش بازپرداخت در محل در یک زنجیره تامین دو مرحله ای

عنوان فارسی :

ارزش بازپرداخت در محل در یک زنجیره تامین دو مرحله ای هماهنگ با نقص عرضه

عنوان انگلیسی :

Value of on-site rework in a coordinated two-stage supply chain with supply imperfection

کلمات کلیدی :

  بازرسی؛ تجدید نظر؛ هماهنگی زنجیره تامین؛ مدیریت زنجیره تامین

درسهای مرتبط : مدیریت زنجیره تامین
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 24
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. چارچوب مدل سازی 3. ارزش بازپرداخت در مکان 4. تجزیه و تحلیل پارامتری 5. بحث و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper considers a decentralized supply chain with one supplier with supply imperfection and one manufacturer. The supplier performs outbound inspection to ensure that its components comply with the quality specification (QS), and makes efforts to improve inspection reliability. Once receiving the supplier’s components, the manufacturer begins the assembly production process, requiring that every component meet the quality requirement (QR). The components that do not meet the QS or QR are reworked by the supplier. The location at which the latter group of the components is reworked becomes a strategic choice, provided that the option of on-site rework, i.e. rework performed at the manufacturer’s production site, is available. We show that on-site rework may be beneficial to the supply chain even if it is more costly than in-house rework, i.e. rework performed in the supplier’s in-house repair center. In addition, coordinating the decentralized supply chain with the option of on-site rework yields maximum supply chain performance over a certain cost range of on-site rework. Finally, we show the similarities and differences of the effects of QS and QR on the coordinated results.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله یک زنجیره تامین غیرمتمرکز با یک تامین کننده با عرضه ناقص و یک تولید کننده را در نظر می گیرد. تامین کننده بازرسی خروجی را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که اجزای آن با مشخصات کیفیت (QS) مطابقت دارد و تلاش می کند تا قابلیت اطمینان بازرسی را بهبود بخشد. پس از دریافت اجزای عرضه کننده، تولید کننده فرایند تولید مونتاژ را آغاز می کند، و نیاز به این دارد که هر عنصر با کیفیت مورد نیاز (QR) باشد. مولفه هایی که QS یا QR را برآورده نمی کنند، توسط فروشنده تامین می شود. موقعیتی که گروه دوم از اجزای سازنده مجددا پردازش می شود، یک انتخاب استراتژیک می شود، در صورتی که گزینه ای برای بازسازی در محل، یعنی انجام مجدد کار در سایت تولید کننده، در دسترس است. ما نشان می دهیم که بازخوانی در محل ممکن است برای زنجیره عرضه سودمند باشد، حتی اگر پرهزینه تر از بازپرداخت در محل یعنی بازنگری انجام شده در مرکز تعمیرات داخلی تامین کننده باشد. علاوه بر این، هماهنگ سازی زنجیره تامین غیرمتمرکز با تجدید نظر در گزینه ای از محل، حداکثر عملکرد زنجیره تامین را در مقایسه با هزینه های مشخصی از تجدید نظر در محل ارائه می دهد. در نهایت، ما شباهت ها و تفاوت های تأثیرات QS و QR را بر نتایج هماهنگ نشان می دهیم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله ارزش بازپرداخت در محل در یک زنجیره تامین دو مرحله ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.