دانلود ترجمه مقاله استفاده از پاسخگویی به تقاضای سطح ساختمان در تنظیم فرکانس

عنوان فارسی :

استفاده از پاسخگویی به تقاضای سطح ساختمان در تنظیم فرکانس ریزشبکه های حقیقی

عنوان انگلیسی :

Utilizing building-level demand response in frequency regulation of actual microgrids

کلمات کلیدی :

  پاسخگویی به تقاضا؛ ریز شبکه؛ تنظیم فرکانس؛ مطالعه بار؛ چارچوب دو سطحی؛ پخش توان سیستم توزیع

درسهای مرتبط : سیستم های توزیع انرژی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2013 تعداد رفرنس مقاله : 19
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
22,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پاسخگویی به تقاضای سطح ساختمان، برپایه مطالعه بار کامل 3. آنالیز مشارکت ساختمان در تنظیم فرکانس ریزشبکه 4. مطالعه موردی شبیه سازی 5. نتیجه گیری و مطالعات آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents a methods of utilizing building-level demand response in microgrid frequency regulation. Based on an in-depth study of building loads, a bi-level framework of building demand response control is presented to determine the controllability and demand response participation timescale of different loads. Based on this framework, the internal control scheme of buildings is presented in analogy to negative generators. The contribution of building-level demand response to microgrid frequency regulation is discussed in details. The large power loss on transmission lines in microgrids is considered, and the heterogeneity among buildings in their contribution to system frequency deviation is discussed. A test case is studied to prove the efficacy of building-level demand response in microgrid frequency regulation, and the advantage of building-level demand response over single-load demand response.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله، روشی برای استفاده از پاسخگویی به تقاضای سطح ساختمان در تنظیم فرکانس ریزشبکه را ارائه می کند. بر پایه مطالعه عمیقی از بارهای ساختمانی، یک چارچوب دو سطحی از کنترل پاسخگویی به تقاضای ساختمانی برای کنترل پذیری و مقیاس زمانی مشارکت پاسخگویی به تقاضا در بارهای متفاوت ارائه شد. برپایه این چارچوب، طرح کنترل درونی ساختمان در مقایسه با ژنراتورهای منفی ارائه شده است. مشارکت پاسخگویی به بار سطح ساختمان در تنظیم فرکانس ریزشبکه به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته است. اتلاف توان بالا در خط های انتقال در ریزشبکه ها بررسی شد و ناهمگونی در میان ساختمان ها در زمینه مشارکتشان در انحراف فرکانس سیستم به بحث و بررسی گذاشته شد. یک مورد آزمایشی برای اثبات اثربخشی پاسخگویی به تقاضا در سطح ساختمان در تنظیم فرکانس ریزشبکه ها و برتری پاسخگویی به تقاضا در سطح ساختمان به نسبت پاسخگویی به تقاضا با یک بار مطالعه شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 22,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله استفاده از پاسخگویی به تقاضای سطح ساختمان در تنظیم فرکانس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.