دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش دانشگاه در شکل دهی به شخصیت دانشجویان

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر نقش دانشگاه در شکل دهی به شخصیت دانشجویان (مطالعه موردی: دانشجویان سال آخر دانشگاه آزاد گرمسار)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Role of University in Shaping Students' Personality (Case Study: Senior Students of Garmsar Azad University)

رشته های مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

آموزش و پرورش و به خصوص دانشگاه، اقتصاد و جامعه یک کشور را توسعه می دهد؛ بنابراین، سنگ بنای توسعه یک جامعه است. آموزش و پرورش، دانش و مهارت ها را برای جامعه مهیا کرده و همچنین شخصیت جوانان یک ملت را شکل می دهد.

آموزش، برای موفقیت یک فرد در زندگی بسیار مهم است. می تواند تاثیر زیادی بر فرصت انسان در  تداوم کیفیت زندگی اش بگذارد. آموزش، عموماً به عنوان اساس جامعه در نظر گرفته می شود که ثروت اقتصادی، شکوفایی اجتماعی و پایداری سیاسی را به ارمغان می آورد. وضعیت اجتماعی و اقتصادی به آموزش کسب شده توسط فرد بستگی دارد، زیرا آموزش در قابلیت فرد در مدیریت کیفیت زندگی، سهیم است. این مولفه می تواند به فرد در اجتناب از فقر، ایجاد هماهنگی و جامعه دموکراسی، کمک کند. همچنین آموزش قادر به قدرت دادن به آنها برای بیان دیدگاه ها، مستعد سازی آن دیدگاه ها برای تبدیل شدن به اجرای واقعی می باشد و همچنین آنها را به سمت تبدیل شدن به یک شخص بهتر و گسترش دیدگاه هایش در مورد و زمینه های خاص کمک می کند. آموزش، راهکار حرکت در جهان، حصول مشاغل بهتر و در نهایت موفقیت در زندگی است. آموزش، بهترین سرمایه گذاری برای افراد است، زیرا افراد تحصیل کرده فرصت بیشتری برای کار پیدا کردن دارند و بنابراین به آنها رضایت می دهد. افراد تحصیل کرده از احترام بین همکاران برخوردار می شوند و می توانند بطور موثر در توسعه کشور و جامعه خود با اختراع دستگاه ها و اکتشافات جدید، مشارکت کنند. هدف اصلی آموزش و به خصوص دانشگاه ها، آموزش دادن به افراد درون جامعه، آماده سازی و کیفیت بخشی به آنها برای کار در اقتصاد و همچنین تلفیق افراد در جامعه و تعلیم ارزش ها و اخلاقیات جامعه می باشد. نقش آموزش، اجتماعی کردن افراد و هموار و پایدار نگه داشتن جامعه است. آموزش در جامعه، جوانان را برای بلوغ آماده می کند بگونه ای که ممکن است نسل بعدی رهبران را تشکیل دهند. یکی از وظایف اصلی آموزش، قادر ساختن افراد به درک خودشان می باشد. دانشجویان باید به دانش و مهارت های لازم برای مشارکت موثر به عنوان عضوی از جامعه مجهز باشند و در توسعه ارزش های مشترک و هویت مشترک، مشارکت کنند.

هدف این پروپوزال نیز بررسی نقش و اهمیت دانشگاه ها در شکل گیری شخصیت و هویت دانشجویان بوده و در همین راستا، یک مطالعه موردی نیز انجام گرفته شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده و چارچوب های تایید شده پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند امکان آشنایی بیشتر دانشجویان با این ساختارها را میسر کرده و نیز زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی آنها گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

دانشگاه و شکل گیری هویت


نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش دانشگاه در شکل دهی به شخصیت دانشجویان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + ده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.