دانلود ترجمه مقاله اعتماد و تردید حرفه ای در رابطه بین حسابرس ها و صاحبکاران

عنوان فارسی :

اعتماد و تردید حرفه ای در رابطه بین حسابرس ها و صاحبکاران: از میان برداشتن افسانه دوگانگی

عنوان انگلیسی :

Trust and Professional Skepticism in the Relationship between Auditors and Clients: Overcoming the Dichotomy Myth

کلمات کلیدی :

  حسابرسی؛ اعتماد؛ تردید حرفه ای؛ هَمزیستی

درسهای مرتبط : حسابداری؛ حسابرسی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 25 نشریه : AAA (American Accounting Association)
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 156
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
AAA
قیمت دانلود مقاله
58,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مطالعه 1 : توسعه دادن درک از اعتماد بین فردی و تردید حرفه ای 3. مطالعه 2 : پیوند دادن اعتماد بین فردی و تردید حرفه ای 4. بحث و بررسی و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This study empirically investigates the relationship between auditors' identification-based trust in client firms' managers (CEOs/CFOs) and their perceptions of auditors' professional skepticism. We employ a multimethod approach broken down into two studies. First, in Study 1, we approached auditors and clients using narrative interviews in order to identify the working definitions of interpersonal trust and professional skepticism and also to develop an empirical and testable hypothesis against the backdrop of the current literature. Second, in Study 2, an ordinary least squares regression based on data collected from 233 real auditor-client dyads in Germany reveals that auditors' identification-based trust is positively associated with their clients' perception of the auditors' professional skepticism. The identified coexistence of trust and professional skepticism in auditor-client dyads implies that regulatory measures that impede the evolution of trust between auditors and their clients will fail to enhance professional skepticism. Instead, regulations should give auditors and their clients sufficient leeway to establish identification-based trust.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مطالعه، درباره رابطه بین اعتماد مبتنی بر شناسایی حسابرس ها به مدیران شرکت های صاحبکار ( مدیران عامل/ مدیران ارشد مالی) و اِدراکات آنها از تردید حرفه ای حسابرس ها به روش تجربی تحقیق می کند. ما از یک رویکرد چندروشی که به دو مطالعه تقسیم گردیده است، بهره بردیم. اوّلاً، در مطالعه 1، با استفاده کردن از مصاحبه های روایی، به سراغ حسابرس ها و صاحبکاران رفتیم تا تعاریف مقدماتی اعتماد بین فردی و تردید حرفه ای را شناسایی کنیم و یک فرضیه تجربی و آزمون پذیر را با در نظر گرفتن پیشینه تحقیقات فعلی تدوین نمائیم. ثانیاً، در مطالعه 2، {تحلیل} رگرسیون حدّاقل مربعات معمولی بر مبنای داده های گردآوری شده از 233 زوج واقعی حسابرس- صاحبکار، آشکار ساخت که اعتماد مبتنی بر شناسایی حسابرس ها، با اِدراک صاحبکاران آنها از تردید حرفه ای حسابرس ها، رابطه مثبتی دارد. هَمزیستی شناسایی شده بین اعتماد و تردید حرفه ای در زوج حسابرس- صاحبکار، حاکی از این است که اقدامات نظارتی بازدارنده تکامل اعتماد بین حسابرس ها و صاحبکاران آنها نخواهد توانست، تردید حرفه ای را بهبود بخشد. در عوض، مقرّرات باید آزادی عمل کافی را در اختیار حسابرس ها و صاحبکاران آنها قرار دهد تا بتوانند اعتماد مبتنی بر شناسایی را برقرار سازند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 41 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 32 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 58,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله اعتماد و تردید حرفه ای در رابطه بین حسابرس ها و صاحبکاران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.