دانلود ترجمه مقاله ارسال یک پیام زمان بندی شده با پروتکل بنیاد فیلدباس

عنوان فارسی :

ارسال یک پیام زمان بندی شده با استفاده از یک پروتکل بنیاد فیلدباس

عنوان انگلیسی :

Transmission of a Scheduled Message Using a Foundation Fieldbus Protocol

کلمات کلیدی :

  بنیاد فیلدباس (FF)؛ مدیریت شبکه؛ پیام برنامه ریزی شده؛ مدیریت سیستم؛ محدودیت زمانی

درسهای مرتبط : کنترل؛ سیستم های اتوماسیون صنعتی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2008 تعداد رفرنس مقاله : 13
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
29,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. ساختار استک پرتکل FF 3. روش زمان بندی برای یک FF 4. توضیح مدل تجربی این مطالعه 5. نتایج تجربی 6. نتیجه گیری و توصیه هایی برای مقالات آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

In the last decade, process instrumentation field devices such as sensors and actuators that have a direct contact with industrial processes have become increasingly intelligent. An important property of such intelligent field devices is their ability to be networked. The Foundation fieldbus (FF) is one of the most widely used fieldbus protocols for process instrumentation and control systems applications. This paper presents a study that validates the effectiveness of a new scheduling method that satisfies the performance requirements for a scheduled message using an FF protocol. Our scheduling method generates a schedule list that records the scheduled starting time and the scheduled period of each scheduled message. Then, it allocates scheduled message traffic to a bandwidth-limited fieldbus medium. As part of this study, an experimental model of an FF network was developed. The experimental results from our model confirmed that our scheduling method restricts the delay of a scheduled message to a prespecified bound.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در دهه اخیر، ادوات میدانی ابزاردقیق فرآیندی، مانند حسگرها و محرک هایی که یک ارتباط مستقیم با فرآیندهای صنعتی دارد، بیش از پیش هوشمندشده اند. یکی از خاصیت های مهم چنین ادوات میدانی هوشمند، توانایی شبکه شدن آنها می باشد. بنیاد فیلدباس (FF)، یکی از پراستفاده ترین پرتکل های فیلدباس برای ابزاردقیق فرآیندی و کاربردهای سیستم کنترل می باشد. در این مقاله، اثربخشی یک روش زمان بندی جدید، که الزامات عملکردی یک پیام زمان بندی شده با استفاده از یک پرتکل FF را برآورده می کند، اعتباریابی شده. روش زمان بندی ما، یک فهرست زمان بندی تولید می کند که زمان شروع برنامه ریزی شده و مدت برنامه ریزی شده هر پیام را ثبت می کند. سپس، ترافیک پیام زمان بندی شده را به یک واسطه و محیط فیلدباس با پهنای باند محدود، تخصیص می دهد. به عنوان قسمتی از این مطالعه، یک مدل تجربی از یک شبکه FF توسعه یافته است. نتایج تجربی از مدل ما، تایید می کنند که روش زمان بندی ما، تاخیر یک پیام زمان بندی شده را تا یک محدوده از پیش مشخص شده، محدود می کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 29,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله ارسال یک پیام زمان بندی شده با پروتکل بنیاد فیلدباس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پانزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.