دانلود ترجمه مقاله تجسم داده های کیفیت توان

عنوان فارسی :

تجسم داده های کیفیت توان

عنوان انگلیسی :

Visualization of Power Quality Data

کلمات کلیدی :

  کیفیت توان؛ تجسم داده ها؛ شبکه های توان

درسهای مرتبط : کیفیت توان
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 5
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. تئوری تجسم داده ها 3. تجسم وضعیت لحظه ای کیفیت توان 4. داده های جمع آوری شده کیفیت توان 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The visualization of massive amounts of data is a challenge for the evaluation of power quality, where hundreds of data points per second and location can be generated. Based on the theoretic foundations of data visualization, common visualizations for the current state of power quality as well as aggregated values are reviewed and analyzed. For several examples, the mapping from data point properties to visual dimensions is shown and discussed, highlighting the importance of the definition of exact goals for a visualization and illustrating possible pitfalls. In particular, the challenge of visualizing norm compliance is discussed and a proposal for a suitable plot type is made.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – تجسم حجم عظیم داده ها چالشی برای ارزیابی کیفیت توان می باشد که در آن صدها نقطه داده ای بر ثانیه و موقعیت آنها را می توان ایجاد کرد. بر اساس پایه های تئوریک تجسم داده ای، تجسم مشترک برای حالت فعلی کیفیت توان و نیز مقادیر جمع آوری شده بررسی و آنالیز می گردند. در چندین مثال، نگاشت از مشخصه های نقاط داده ای به منظور تجسم ابعاد نشان داده شده و مورد بررسی قرار گرفته که این موضوع اهمیت تعریف اهداف دقیق برای تجسم و نشان دادن مشکلات احتمالی را برجسته می کند. به طور خاص، چالش مجسم سازی تطابقات معمول بررسی شده و پیشنهادی برای طرحی مناسب ارائه شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مال
قیمت : 24,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله تجسم داده های کیفیت توان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 4 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.