دانلود ترجمه مقاله بررسی امکان ذخیره سازی مجازی انرژی در یک شبکه (VESS)

عنوان فارسی

بررسی امکان ذخیره سازی مجازی انرژی در یک شبکه (VESS) با استفاده از اندازه گیری هوشمند

عنوان انگلیسی

Study of possibilities to store energy virtually in a grid (VESS) with the use of smart metering

کلمات کلیدی :

  ذخیره سازی انرژی؛ شبکه؛ مجازی؛ شبکه هوشمند؛ اندازه گیری هوشمند؛ VESS؛ هزینه های ذخیره سازی شبکه؛ GSF

درسهای مرتبط شبکه هوشمند
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 13
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
الزویر
قیمت دانلود ترجمه مقاله
34,800 تومان
فهرست مطالب

1. شبکه در قالب یک سیستم ذخیره سازی مجازی 2. مدل شبیه سازی 3. ظهور شبکه های هوشمند 4. خلاصه 5. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله روشی مجازی برای ذخیره سازی انرژی در رفتار یک شبکه و همه مصرف کنندگان انرژی متصل را در قالب یک سیستم ذخیره سازی انرژی نشان داده است. سیستم توصیف شده با انرژی تولید شده به روش سنتی و در قالب منابع انرژی جایگزین تأمین می گردد. علاوه بر این، این سیستم انرژی را از طریق گروه بزرگی از مصرف کنندگان پراکنده مصرف می کند. این تئوری بر اساس تغییرات مناطق زمانی است که مصرف مختلف انرژی در زمان ها و مکان های مختلف را تعیین می کند. در مقیاس میکرو، این سیستم کاملاً تکمیل نبوده و نیازمند ورودی در زمان های پیک توان و نیز یک سری ذخیره سازهای اضافی است. با این حال، در برآورد زیر، ساخت سیستم های ذخیره سازی انرژی بزرگ لازم نیست ولی ترکیبی از واحدهای ذخیره سازی کوچک تر در صورت نیاز، باید انجام گیرد. این پدیده رایجی در استفاده از سیستم انرژی در قالب یک نوع بافر می باشد ولی اگر آن را به عنوان یک ذخیره ساز انرژی در نظر بگیریم، ایده های جدیدی در رابطه با توسعه بیشتر آن به ذهن می آید. در این مقاله، چندین روش محاسبه شارش انرژی نشان داده شده است. دو راه حل محتمل در این زمینه تشریح شده است. اولی زمانی اتفاق می افتد که مصرف کننده انرژی را در شبکه به منظور استفاده های بعدی در موقعیت های دیگر، تولید کرده و ذخیره کند. دومی شامل تولید انرژی در یک موقعیت و استفاده از آن در موقعیت دیگر است. در چنین تقریبی، شبکه نه تنها انرژی ذخیره شده را مکان یابی می کند بلکه به مکان دیگری نیز انتقال می دهد.

نمونه متن انگلیسی مقاله

The study shows a virtual way to store energy in a grid treating the grid itself and all connected energy consumers as one energy storing system. The described system is supplied with energy being produced in a traditional way and from alternative energy sources. Additionally, it consumes the energy through a large group of dispersed customers. The theory is based on the changes of the time zones, which determines the different consumption of energy at different times and locations. In a micro scale, the system is not complementary and requires input at peak power times as well as additional storage. However, in the following estimation it is not necessary to construct large energy storage systems but eventually a combination of smaller storage units, if needed. This is a common phenomenon, to use an energy system as a kind of buffer, but if we consider it is a system to store energy, new ideas about its development come to mind. In the article several methods of calculation of energy flow are shown. There are two possibilities described. The first one occurs when the customer produces and stores the energy in the grid to use it later in the same location. The second one consists in producing energy in one location and using it in another one. Is such an approximation the grid is not only the place to store energy, but also to transfer to another place.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 12 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 9 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 34,800 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله بررسی امکان ذخیره سازی مجازی انرژی در یک شبکه (VESS)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 10 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi