دانلود پروپوزال بررسی ارتباط بین رهبری تحول گرا با توانمندسازی روانشناختی کارکنان

عنوان فارسی

بررسی ارتباط بین رهبری تحول گرا با چارچوب های توانمندسازی روانشناختی کارکنان (مطالعه موردی: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران)

عنوان انگلیسی

Investigating the Relationship between Transformational Leadership and Employee Psychological Empowerment Frameworks (Case Study: Central Bank of the Islamic Republic of Iran)

رشته مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال حاوی یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به دریافت آن نمایید.

نیروی انسانی، ارزشمندترین دارایی هر سازمانی محسوب می گردد. محیط شدیدا در حال تغییر امروزی این امکان را به سازمان ها نمی دهد تا مدیریتی سنتی در برابر فشارهای ناشی از فناوری ها، قابلیت های نوین و مهارت های رقبا داشته باشند. در دنیای رقابتی امروز، سازمانی شانس بقا دارد که بتواند خود را دائما با تغییرات محیطی سازگار نماید. در واقع، هر کدام از این تغییرات نیز مستلزم مدیران و کارکنانی منعطف جهت تطبیق با این تغییرات می باشد. توانمندسازی کارکنان یکی از مفاهیم امیدوار کننده در زمینه دنیای تجارت می باشد. به هر حال، تغییرات گسترده محیطی در جهان آشفته امروزی باعث شده تا انعطاف پذیری به مولفه ای ضروری جهت بقای سازمان ها تبدیل گردد. توانمندسازی و آزادی عمل کارکنان، یکی از استراتژی های اساسی برای افزایش عملکرد و بهره وری در سازمان ها می باشد. جنبه مهم نقش رهبری در آموزش کارکنان، افزایش آزادی عمل برای آنها می باشد طوری که فرصت های لازم برای بهبود و کسب یادگیری را داشته باشند. محققین بر این باورند که مدیریت، نقش بسزایی در اعمال نفوذ بر کارکنان دارد. بنابراین، مدیران موفق، آنهایی هستند که استراتژی های رهبری مناسبی را اتخاذ کنند، تا هم پرسنل را به چالش کشیده و هم به آنها در درک اهداف سازمانی کمک کنند. یکی از بهترین استراتژی ها در این زمینه به کارگیری چارچوب های رهبری تحول گرا در سازمان می باشد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این مفاهیم به بررسی ارتباط رهبری تحول گرا و توانمندسازی روانشناختی در بین کارکنان پرداخته و یک مطالعه موردی نیز در این زمینه انجام شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت گردیده است. در بخش بیان مساله به بررسی و تشریح مساله پرداخته شده و جنبه های معلوم و مجهول آن مشخص گردیده است. در ادامه به بیان اهمیت و ضرورت انجام پژوهش پرداخته شده و خلاءهای پژوهشی آن مشخص شده است. بررسی مقالات و پیشینه پژوهشی نیز در ادامه بیان شده و به جنبه نوآور بودن طرح نیز اشاره گردیده است. اهداف پژوهشی مشخص شده و جامعه آماری و نحوه تحلیل آن نیز بیان شده است. نهایتا نیز منابع مورد استفاده در این پژوهش ارائه شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی در جهت آشنایی بیشتر با این ساختارها بوده و نیز مسیرهای پژوهشی جدیدی را جهت تحقیقات آینده ایجاد نماید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:


نقد و بررسی‌ها

  1. salim khan

    من نظریه خوب دارم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi