دانلود پروپوزال بررسی نقش چارچوب های رهبری تحول آفرین در رفتار شهروندی سازمانی

عنوان فارسی :

بررسی نقش چارچوب های رهبری تحول آفرین و توانمندسازی روانشناختی در رفتار شهروندی سازمانی (مطالعه موردی: آموزشکده فنی و حرفه ای در گیلان)

عنوان انگلیسی :

The study of the role of transformational leadership frameworks and psychological empowerment in organizational citizenship behavior (Case Study: Technical and Vocational School in Guilan)

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

سازمان ها به دلیل موضوعاتی چون جهانی شدن، تغییرات تکنولوژیکی، سیاست و اقتصاد با چالش های فزاینده ای در زمینه رقابت مواجه هستند. به منظور مقابله و حل این موضوع، بسیاری از کارشناسان استدلال کرده اند که سازمان ها باید عملکرد و کارایی خود را برای حضور در برابر سازمان های رقیب، بهبود بخشند. بنابراین، رهبران باید تلاش بیشتری در راستای تشویق و انگیزش کارکنان خود در راستای رسیدن به اهداف سازمانی داشته باشند؛ چشم اندازهای آتی سازمانی را به خوبی ترسیم نمایند؛ و کارکنان را تشویق به رشد و ترقی کنند. برخی مطالعات نشان داده اند که رهبری تحول گرا، تاثیر مثبتی روی نتایج کارکنان، مخصوصا، رضایت، تعهد و دستاوردهای آنها دارد. رهبری تحول گرا، نقش مهمی را در نیل به اهداف سازمانی و تسریع توسعه رفتارهای نوآورانه کارکنان و رفتارهای دیگر مانند تعهد عاطفی و رفتار شهروندی سازمانی، ایفا می کند. این رابطه در پژوهش های مختلف با در نظر گرفتن فاکتورهایی چون اعتماد، توانمندسازی روانشناختی، رضایت شغلی، شناخت هویت، انگیزش، تعهد سازمانی، مشارکت شغلی، خودکارآمدی و عدالت رویه ای مورد بررسی قرار گرفته است.

این پروپوزال نیز به بررسی ارتباط این فاکتورها و تاثیرات آن روی پیشرفت سازمانی پرداخته است. این پروپوزال با رعایت کلیه ساختارهای پروپوزال نویسی، برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های جدید برای پژوهشگران بوده و نیز ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی با ساختارهای یک پروپوزال استاندارد باشد.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

رهبری تحول گرا و رفتار شهروندی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال بررسی نقش چارچوب های رهبری تحول آفرین در رفتار شهروندی سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.