دانلود پروپوزال شیوه رهبری تحول آفرین به عنوان واسطه ای بین هوش هیجانی و استرس شغلی

عنوان فارسی

شیوه رهبری تحول آفرین به عنوان واسطه ای بین هوش هیجانی و استرس شغلی پرسنل (مطالعه موردی: بیمارستان های خصوصی تهران)

عنوان انگلیسی

Transformational Leadership Style as a Mediator between Emotional Intelligence and Personnel Job Stress (Case Study: Tehran Private Hospitals)

رشته مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

بررسی احساسات رهبری در دو دهه گذشته به یکی از موضوعات کلیدی در میان محققین رفتار سازمانی و روانشناسان تبدیل شده است. این موضوع در مطالعات مربوط به تاثیر بیان رهبری در محیط کار، نفوذ عاطفی بین رهبران و کارکنان، و نیز نحوه تاثیر سبک های رهبری بر حالات عاطفی کارکنان و عملکرد شغلی آنها، دیده می شود. همچنین، مقالات دانشگاهی نیز به بررسی نقش هوش هیجانی در فرآیندهای رهبری در سازمان ها پرداخته اند. مطالعات هوش هیجانی از اوایل دهه 1990 و با این تعریف شروع شده که: “هوش هیجانی زیرمجموعه ای از هوش اجتماعی است که شامل توانایی نظارت بر احساسات خود و دیگران، و ایجاد تمایز بین احساسات و استفاده از این اطلاعات برای هدایت تفکر و اقدامات خود می باشد”. البته مفهوم هوش هیجانی، ساختارها و معیارهای وسیع تری دارد که فراتر از مفاهیم سازمانی و محیط کار نیز می باشد. مقالات رو به رشد در این زمینه نشان داده اند که توانایی رهبران در درک و مدیریت احساسات و عواطف خود، و نیز افراد پیرامون، نقش به سزایی در مدیریت موثر سازمان دارد. علاوه بر این، محققین استدلال کرده اند که هوش هیجانی رهبران، مولفه ای حیاتی در هدایت موثر تیم می باشد.

این پروپوزال نیز به بررسی این مفاهیم پرداخته و برای دوره کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، بیان مساله، روش تحقیق و جنبه های نوآورانه در آن رعایت شده اند. پژوهشگر می تواند با مطالعه این محصول، ایده های مشابهی را کشف کرده و در اهداف پژوهشی خود به کار گیرد. همچنین دانشجو نیز می تواند با مطالعه آن، علاوه بر آشنایی با مفاهیم ذکر شده، آشنایی بیشتری نیز با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی یافته و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نماید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

رهبری تحول آفرین و هوش هیجانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال شیوه رهبری تحول آفرین به عنوان واسطه ای بین هوش هیجانی و استرس شغلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 7 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi