دانلود ترجمه مقاله رهبری تحول گرا و هماهنگی در زنجیره تامین: نقش واسط یادگیری سازمانی

عنوان فارسی :

رهبری تحول گرا و هماهنگی در زنجیره تامین: نقش واسط یادگیری سازمانی زنجیره تامین و نقش واسط عدم قطعیت

عنوان انگلیسی :

Transformational Leadership and Supply Chain Ambidexterity: Mediating Role of Supply Chain Organizational Learning and Moderating Role of Uncertainty

کلمات کلیدی :

  رهبری تحول گرا؛ یادگیری سازمانی زنجیره تامین؛ همبستگی زنجیره تامین؛ مدل سازی معادله ساختاری؛ میانجیگری متوسط

درسهای مرتبط : مدیریت زنجیره تامین
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 66 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 94
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. نظریه و فرضیات 3. روش ها 4. نتایج 5. بحث 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper examines the impact of top management transformational leadership on supply chain organizational learning and supply chain ambidexterity. We also evaluate the influence of uncertainty, present in the operating environment, on these relationships. Integrating multiple perspectives of organizational behavior relating to learning and leadership, we develop our research model and evaluate it using survey data. Results from our analysis support the notion that supply chain organizational learning orientations fully mediate the relationship between transformational leadership and supply chain ambidexterity. Also, uncertainty in the operating environment positively moderates the relationship between transformational leadership and supply chain learning.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله به بررسی اثر رهبری تحول گرای مدیریت بر یادگیری سازمانی زنجیره تامین و همبستگی زنجیره تامین می پردازد. ما تاثیر عدم قطعیت، موجود در محیط در حال کار را بر این روابط نیز مورد ارزیابی قرار دادیم. با ادغام دیدگاه های متعدد رفتار سازمانی مرتبط با یادگیری و رهبری، ما یک مدل تحقیقاتی را توسعه داده و آن را با استفاده از داده های نظر سنجی مورد ارزیابی قرار دادیم. نتایج حاصل از این آنالیز از این مفهوم حمایت می کند که جهت گیری یادگیری سازمانی زنجیره عرضه به طور کامل رابطه بین رهبری تحول گرا و همبستگی زنجیره عرضه را مدیریت می کند. همچنین، عدم قطعیت در محیط در حال کار به طور مثبتی ارتباط بین رهبری تحول گرا و یادگیری زنجیره تامین را مدیریت می کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله رهبری تحول گرا و هماهنگی در زنجیره تامین: نقش واسط یادگیری سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 13 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.