دانلود پروپوزال ارتباط رهبری تعامل گرا و تحول گرا با فرهنگ سازمانی

عنوان فارسی

بررسی ارتباط رهبری تعامل گرا و تحول گرا با فرهنگ سازمانی (مطالعه موردی: مدارس ابتدایی شهر کرج)

عنوان انگلیسی

Investigating the Relationship between Transactional & Transformational Leadership with Organizational Culture (Case Study: Primary Schools in Karaj)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

رشد و تحول سریع محیط تجاری امروزه باعث شده تا شرکت ها مستمرا به دنبال بهبود فرآیندهای مدیریتی خود باشند. سازمان ها در سراسر جهان با چالش تحول روبرو بوده و نیاز دارند تا شیوه های مدیریتی، سیستم و ساختارهای مالی خود را بهبود بخشیده و مدرن کنند. همانطور که بیان شد شرایط امروز جهان، شرکت ها را واداشته تا برای همسویی با تغییرات، خلاقیت را به کار گیرند. ورود نیروهای رقابتی باعث شده تا روش های سنتی مدیریتی دیگر کارساز نباشند. مدیریت و رهبری بدون تغییر نمی تواند پاسخگوی محیط رقابتی امروزه باشد. بدیهی است که رهبری سنتی در این محیط نمی تواند پاسخگو باشد و سازمان ها نیازمند رهبرانی تحول گرا هستند. رهبری تحول گرا جزو موضوعاتی است که مورد توجه بسیاری از روانشناسان سازمانی قرار گرفته و مطالعات زیادی در این زمینه صورت گرفته است. وجود رهبری تحول آفرین می تواند مزیت رقابتی خوبی برای سازمان ها باشد و در واقع این فرد در مقابله با چالش ها می تواند بهترین عملکرد را بروز دهد. سازمان ها نیز باید برای مقابله با این چالش ها آماده بوده و ساختارها و تشکیلات چابکی داشته باشند. در همین راستا مفهوم فرهنگ سازمانی پیش کشیده می شود که هدف این پروپوزال نیز بررسی ارتباط سبک های رهبری تعامل گرا و تحول گرا با فرهنگ سازمانی است و به طور خاص، یک محیط آموزشی در این زمینه مورد مطالعه دقیق قرار گرفته است. شکست در پیاده سازی مدل رهبری تحول گرا در یک سیستم آموزشی، تاثیراتی منفی بر فرآیندهای آموزشی خواهد داشت. رهبری تحول گرا و تعامل گرا، ابزارهایی هستند که به مدیران و معلمان اجازه می دهند تا کیفیت را بدون تمرکز بر اهداف فردی و با در نظر گرفتن اهداف جمعی دنبال نمایند. رهبری تحول گرا نیز نوعی از سبک رهبری آموزشی تلقی می گردد و می تواند مکملی برای فرهنگ سازمانی باشد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری این ساختارها بوده و امید می رود که زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی نیز برای تحقیقات آتی دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

رهبری تحول گرا و فرهنگ سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط رهبری تعامل گرا و تحول گرا با فرهنگ سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi