دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش برنامه های آموزشی سازمان ها در راستای بهبود عملکرد کارکنان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش برنامه های آموزشی سازمان ها در راستای بهبود عملکرد کارکنان (مطالعه موردی: کارکنان شاغل در شهرک های صنعتی خوزستان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Organizational Training Programs in Improving Employees Performance (Case Study: Employees Working in Khuzestan Industrial Estates)

رشته مرتبط

  مدیریت آموزشی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

روش های مختلفی برای تعریف اصطلاح آموزش و تعلیم وجود دارد. می توان آنرا به این صورت تعریف نمود: توسعه نظام مند دانش، مهارت ها و رفتار ملزم شده توسط کارکنان تا به اندازه کافی کار یا شغل تایید شده انجام گردد؛ یا به بیان ساده می توان آنرا به صورت یادگیری ارائه شده برای بهبود عملکرد برای کار فعلی، تعریف نمود. از سوی دیگر، محققین، آموزش کارکنان را به صورت برنامه هایی تعریف کرده اند که برای کارکنان، اطلاعات، مهارت های جدید یا فرصت توسعه حرفه ای فراهم می کنند. این امر می تواند به نحوه های مختلف رخ دهد، در هنگام کار یا خارج از کار، در سازمان یا خارج از سازمان. صرفنظر از این دیدگاه، اصطلاح تعلیم عناصری از کسب دانش جدید برای کمک به مدیریت وضعیت های فعلی و آتی، بهره می گیرد. بنابراین، یکی از محیط های تجاری همیشه و سریعاً در حال تغییر نیاز به یک یادگیری مادام العمر به عنوان یک استراتژی مقابله اساسی دارد. محیط های تجاری گاهی تغییر می کنند که این امر ارتقای پیوسته مهارت های کارکنان و قابلیت های جهت بهبود عملکرد شغلیشان، رشد و توانایی سازگاری با محیط های اقتصادی برای رقابتی ماندن سازمان، را می طلبد. پژوهشگران این موضوع را با گفتن این موضوع بیان می کنند که بعد از دوران مدرسه، تجمع سرمایه انسانی بعد از ورود به بازار کار، کلید اصلی عملکرد اقتصادی در هر دو سطح خرد و کلان در نظر گرفته می شود. علاوه بر آن، اذعان می کنند که برای توسعه دانش، مهارت ها و توانایی های مطلوب کارکنان، برای داشتن عملکرد خوب در محل کار، نیاز به برنامه های آموزشی موثری دارد که می توانند همچنین بر انگیزه و تعهد کارکنان نیز تاثیر بگذارند. سازمان ها، برای آماده سازی کارکنانشان برای انجام شغل به صورت مطلوب، آموزش هایی فراهم می کنند تا پتانسیل کارکنان را بهینه سازند. اکثر شرکت ها، با بکار گیری از برنامه ریزی بلند مدت، در ایجاد مهارت های جدید توسط نیروی کارشان سرمایه گذاری می کنند و در نتیجه آنها را قادر به مقابله با شرایط غیرقعطی که ممکن  است در آینده مواجه شوند، می سازند و بنابراین عملکرد کارکنان را از طریق سطح بالای انگیزش و تعهد بهبود بخشند و هنگامی که کارکنان علاقه سازمانی خود را به آنها از طریق ارائه برنامه های آموزشی تشخیص دهند، آنها به نوبه خود همه تلاش خود را بکار می بندند تا به اهداف سازمانی دست یابند و عملکرد بالایی برای شغل خود نشان دهند. بنابراین آموزش در دستیابی به یک محیط کار انعطاف پذیر که با انگیزه و متعهد است، حیاتی می باشد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و به بررسی نقش برنامه های آموزشی سازمان ها در راستای بهبود عملکرد کارکنان می پردازد. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در این پروپوزال رعایت گردیده و در نتیجه مطالعه آن می تواند بهترین ابزار در راستای آشنایی با این ساختارها باشد. مطالعه این پروپوزال همچنین می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن قرار داده شده است:

آموزش و بهره وری کارکنان


نقد و بررسی‌ها

  1. زهره احمدی

    ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi