دانلود پروپوزال ارتباط آموزش منابع انسانی و عملکرد شرکتی با در نظر گرفتن مدیریت دانش

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط آموزش منابع انسانی و عملکرد شرکتی با در نظر گرفتن نقش واسط مدیریت دانش (مطالعه موردی: شرکت های تولیدی در شهرک صنعتی رشت)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Human Resource Training and Corporate Performance Considering the Moderating Role of the Knowledge Management (Case Study: Manufacturing Companies in Rasht Industrial Estate)

رشته مرتبط

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت دانش

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

تحقیقات نشان داده اند حدود نیمی از سرمایه گذاری ها در زمینه آموزش و توسعه منجر به بهبود سازمانی و فردی می گردند. شرکت ها در سراسر جهان، میلیون ها دلار هزینه آموزش کارکنان می کنند. آموزش، کارکنان را قادر می سازد تا دانش و مهارت های زیادی را کسب کنند، ولی هیچ تضمینی وجود ندارد که آموزش منجر به بهبود عملکرد گردد. این امر به ویژه زمانی واقعیت می یابد که دانش اکتسابی کارکنان، برای اهداف سازمانی، کاربردی نباشد. همانطور که ذکر شد، شرکت ها هزینه های زیادی را در راستای آموزش صرف می کنند با این وجود گاهی اوقات ممکن است نتایج خوبی از جانب کارکنان آموزش دیده مشاهده نکنند. به همین دلیل شرکت ها همیشه با این مهضل روبرو بوده و این سوال را مطرح می کنند که آیا سرمایه گذاری ها نتیجه بخش بوده یا نه. فرض این موضوع منطقی است که اگر کارکنان، تعهدی متقابلی به سازمان نداشته باشند، سرمایه گذاری ها می تواند اثرات منفی نیز داشته باشد. علاوه بر این در صورتی که کارمندی تصمیم به ترک یک سازمان بگیرد، ریسک سرمایه گذاری در زمینه آموزش نیز وجود خواهد داشت. آموزش به تنهایی برای اثربخشی سازمانی کافی نیست، چرا که همه دانش حاصل از آموزش به درستی به سازمان منتقل نشده و برای سازمان، کاربردی و عملی نیست. به عبارت دیگر، انتقال دانش (استفاده مولد از مهارت ها و دانش اکتسابی) کسب شده در طول دوره آموزش باید به طور کارآمد در راستای تحقق کامل مزایا صورت گیرد. در همین راستا، استفاده از نقش واسط ابزارهای مدیریت دانش در زمینه آموزش منابع انسانی، ضرورت می یابد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این موضوع، و با رعایت کلیه چارچوب های یک پروپوزال، برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت منابع انسانی آماده شده است. مطالعه این پروپوزال برای کسب ایده های جدید، به دانشجویان پیشنهاد می شود. همچنین دانشجویان با مطالعه این محصول می توانند آشنایی بیشتری با ساختارهای یک پروپوزال یافته و در اهداف دانشگاهی خود مورد استفاده قرار دهند.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

آموزش و عملکرد شرکت


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط آموزش منابع انسانی و عملکرد شرکتی با در نظر گرفتن مدیریت دانش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi