دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط میان مدیریت کیفیت جامع و بهره وری سازمانی با در نظر گرفتن فاکتورهای محیطی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط میان مدیریت کیفیت جامع و بهره وری سازمانی با در نظر گرفتن تاثیر واسطه ای فاکتورهای محیطی (مطالعه موردی: شرکت های بیمه در گیلان)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship between Total Quality Management and Organizational Productivity by Considering the Intermediate Impact of Environmental Factors (Case Study: Insurance Companies in Gilan)

رشته های مرتبط :

  مدیریت کیفیت و بهره وری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پرپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت پژوهش 3. پیشینه تحقیقاتی 4. اهداف پژوهش 5. فرضیات تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان 9. جنبه های نوآورانه تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال سعی داشته تا تعریفی کامل از مدیریت کیفیت جامع ارائه دهد و ارتباط آن را با بهره وری و عملکرد سازمانی بیان نماید. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان آماده شده و در آن از منابع مختلف و به روز داخلی و خارجی استفاده شده و پژوهشگر می تواند از این پروپوزال برای آماده کردن پروپوزالی مشابه استفاده نماید. در ادامه به بیان کلی مفهوم مدیریت کیفیت جامع می پردازیم:

مدیریت کیفیت جامع که به اختصار TQM نامیده می شود، یکی از اصول اساسی است که سازمان ها باید برای بهبود مستمر بهره وری خود روی آن تمرکز نمایند. می توان گفت که این ابزار مدیریتی به جای تاکید بر سود مالی کوتاه مدت برای شرکت، روی بهبود فرآیند در طولانی مدت تمرکز می نماید. TQM مجموعه ای از روش ها و رویکردها برای سازمان است تا بازدهی را به واسطه استفاده از استراتژی ها، داده ها و ارتباطات منظم بهبود بخشد تا این کیفیت را روی تمامی فرآیندهای سازمانی و حتی فرهنگ سازمانی تزریق نماید. به طور خاص، TQM تمرکز خود را به فرآیندهای معطوف می کند که سازمان ها از آنها برای تولید محصولات و ارائه خدمات شان استفاده می کنند و در این راستا سازمان ها تمایل دارند تا این فرآیندها را به شکلی بهتر تعریف نمایند و نهایتا بهره وری کلی سازمان و کارکنان را به واسطه آن نظارت کرده و بهبود بخشند. همچنین انتظار می رود که تمامی کارکنان و دپارتمان ها در یک سازمان بخشی از این فرآیندها باشند و از آنها پیروی نمایند. هدف این ابزار مدیریتی، حذف تلفات و افزایش بهره وری با تضمین کارایی تولید و ارائه خدمات می باشد. این چارچوب مدیریتی در ابتدا در شرکت هایی استفاده شد که در بخش تولید فعالیت داشتند اما در طول دهه های گذشته در بخش های دیگر صنعتی و خدماتی نیز شدیدا مورد پذیرش و استفاده قرار گرفته است.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن، و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

مدیریت کیفیت جامع

 

برای دسترسی به ترجمه این مقاله نیز می توانید وارد این لینک شوید.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط میان مدیریت کیفیت جامع و بهره وری سازمانی با در نظر گرفتن فاکتورهای محیطی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.