دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر جریمه های مالیاتی در کاهش فرار مالیاتی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر تاثیر جریمه های مالیاتی در کاهش فرار مالیاتی در سیستم مالیات بر ارزش افزوده

عنوان انگلیسی :

A study on the impact of tax fines on tax evasion in the Value-added tax (VAT) system

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1398
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال به بررسی یکی از موضوعات مطرح در علم اقتصاد و حسابداری یعنی فرار مالیاتی (Tax evasion) پرداخته است. فرار مالیاتی، شانه خالی کردن غیرقانونی از مالیات از جانب افراد، شرکت ها و ائتلاف شرکت ها می باشد. فرار مالیاتی اغلب به معنای آن است که مالیات پردازان عمداً وضعیت واقعی امور خود را نادرست و متقلبانه به مقامات مالیاتی ارائه می دهند تا بدهی مالیاتی خود را کاهش دهند، و شامل گزارشگری تقلب آمیز مالیاتی، مانند اعلام درآمد، سود یا بهره کمتر نسبت به واقعیت یا اضافه اعلام کسورات می باشد. فرار مالیاتی، فعالیت معمولاً مرتبط با اقتصاد غیررسمی است. یکی از معیارهای میزان فرار مالیاتی («شکاف  مالیاتی»)، میزان درآمد گزارش نشده است، که به معنای تفاضل بین میزان درآمد که باید الزاماً به مقامات مالیاتی گزارش شود و مبلغ واقعی گزارش شده، می باشد. برعکس، احتراز از مالیات، استفاده قانونی از قوانین مالیاتی برای کاهش بار مالیاتی است. هر دوی فرار مالیاتی و احتراز مالیاتی را می توان به عنوان شکل هایی از عدم اطاعت مالیاتی در نظر گرفت، زیرا هر دو دامنه فعالیت هایی را توصیف می کنند که برای تخریب نظام مالیاتی یک کشور در نظر گرفته می شوند، اگرچه چنین دسته بندی در مورد فرار مالیاتی مشخص و شفاف است، اما احتراز مالیاتی در نظام های خودآفریده، قانونی است. فرار مالیاتی، یک فعالیت غیرقانونی است که فرد یا نهاد عمداً از پرداخت یک بدهی مالیاتی واقعی امتناع می کند. آن افرادی که به فرار مالیاتی مبادرت می ورزند عموماً متحمل هزینه های کیفری و جریمه های هنگفت می شوند. تحت آیین نامه مالیاتی «خدمات درآمد داخلی» (IRS)، عدم پرداخت عمدی مالیات، یک تخلف فدرال محسوب می شود. عبارت فرار مالیاتی هم به عدم پرداخت غیرقانونی و هم پرداخت کمتر از حد غیرقانونی مالیات اطلاق می شود. حتی اگر یک مالیات پرداز نتواند فرم های مالیاتی مناسب را ثبت و تقدیم کند، IRS همچنان می تواند مشخص کند که آیا مالیات های طلبکار از آن فرد براساس اطلاعات ملزم شده به ارسال توسط شخص ثالث، مانند اطلاعات W-2 از کارفرمای آن فرد یا 1099s، می باشند یا خیر. عموماً، یک فرد متهم به فرار مالیاتی شناخته نمی شود، مگر اینکه این عدم پرداخت، عمدی دیده شود.

این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد آماده شده و دانشجویان حسابداری می توانند از آن به عنوان مبنایی برای انتخاب موضوع مشابه استفاده نمایند و نیز با مطالعه آن، با چارچوب های کلی پروپوزال نویسی آشنا گردند.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

فرار مالیاتی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر جریمه های مالیاتی در کاهش فرار مالیاتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.