دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش مولفه های مدیریت استعداد در جانشین پروری نیروی انسانی مستعد

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش مولفه های مدیریت استعداد در جانشین پروری نیروی انسانی مستعد با در نظر گرفتن فرآیندهای مدیریت فناوری اطلاعات

عنوان انگلیسی

A study on the role of talent management components in Succession planning of talented human resources by considering information technology management processes

رشته مرتبط :

  مدیریت استعداد

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مدیریت استعداد یکی از ابزارهای ضروری در راستای رسیدن به اهداف مدیریت منابع انسانی موفق می باشد. این ابزار را می توان در شناسایی، جذب و توسعه بالقوه منابع انسانی به کار گرفت؛ منابعی که اصلی ترین دارایی سازمان به شمار می آیند. این ابزار تضمین می کند که با بکارگیری یک سری اقدامات یکپارچه، بتوان نیروی با انگیزه و مستعد را جذب سازمان کرد تا محرک موفقیت های آتی آن سازمان باشند. به واسطه آن، می تواند نقاط بالقوه کارایی پرسنل یک سازمان را شناسایی کرد؛ پتانسیل هایی که نقش بسزایی در ایجاد مزیت رقابتی پایدار دارند.

یکی از موارد بسیار مهمی که در مطالعات مربوط به مدیریت استعداد، بسیار مورد توجه قرار می گیرد، موضوع جانشین پروری است. زمانی که مدیران ارشد یک سازمان در شرف بازنشستگی هستند، باید جهت حفظ نیروهای مستعهد سازمان، از ابزارهای جانشین پروری استفاده کرد. طبیعی است که سازمان هایی که نیروی مستعد جانشینی برای این نیروهای قدیمی نداشته باشند، آینده درخشانی را نمی توانند متصور شوند.

در این پروپوزال به بررسی تاثیر ابزارهای مدیریت استعداد در بهبود فرآیندهای جانشین پروری پرداخته شده و در این راستا، استفاده از فناوری اطلاعات در پیشبرد این اهداف نیز، مورد ارزیابی قرار گرفته شده است. فناوری اطلاعات یکی از فاکتورهای حیاتی سازمان است که می توان با کمک زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری آن، بهره وری را به شکل چشم گیری افزایش داد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطمئنا مطالعه این پروپوزال های نمونه می تواند ابزاری مناسب برای دانشجویان در راستای یادگیری هرچه بیشتر این ساختارها باشد. با در نظر گرفتن، موضوع بسیار گسترده این پژوهش، می توان ایده های پژوهشی جدید و نوینی را نیز از آن استخراج نمود.

این فایل در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش مولفه های مدیریت استعداد در جانشین پروری نیروی انسانی مستعد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi