دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش شیوه های مدیریت استعداد در بهبود عملکرد کارکنان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش شیوه های مدیریت استعداد در بهبود عملکرد کارکنان (مطالعه موردی: کارکنان بانک رفاه در تهران)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Talent Management Techniques on Improving Employees' Performance (Case Study: Employees of Refah Bank in Tehran)

رشته مرتبط

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت استعداد

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مدیریت استعداد اخیرا به عنوان یک حوزه مطالعاتی، مورد توجه بسیاری از دانشگاهیان، مدیران کسب و کارها و رهبران سازمان های بزرگ قرار گرفته است. پژوهشگران بیان داشته اند که سازمان ها باید بهترین افراد را به منظور کسب رقابت جهانی، جذب کرده و حفظ نمایند. بنابراین چارچوب های مدیریت استعداد به عامل تعیین کننده حیاتی در عملکرد کلی کارکنان تبدیل شده و به نوبه خود می تواند موفقیت های چشم گیری را برای سازمان به ارمغان آورد. در همین راستا، استدلال شده که حفظ کارکنان کلیدی، چالشی اساسی برای بیشتر سازمان های محلی و بین المللی است زیرا تحولات ناشی از جایگزینی کارکنانی که داوطلبانه سازمان را ترک می کنند، هزینه های مستقیم و غیرمستقیم زیادی را برای سازمان در پی خواهد داشت. مدیریت استعداد بر اساس این فرض استوار می باشد که سازمان ها توسط افراد اداره می شوند. در همین راستا باید توجه داشت که فرآیندها، فناوری و سرمایه، به یک میزان اهمیت دارند. با این حال، افرادی هستند که با استفاده از این دارایی ها، ارزش آفرینی می کنند. این بدین معنی است که کارکنان شایسته تر می توانند بازده بهتری را برای سازمان ایجاد کنند. بنابراین سازمان ها بایستی شیوه های مدیریت استعداد را به کار گیرند تا حداکثر خروجی را از کارکنان خود بگیرند چرا که موفقیت سازمان، وابسته به عملکرد کارکنان بوده و مستقیما مربوط به کیفیت محیط کاری و خدماتی است که سازمان ارائه می دهد.

هدف این پروپوزال نیز شناسایی و ارزیابی تاثیرات این شاخص ها روی عملکرد کارکنان و ارائه استراتژی هایی برای حفظ کارکنان شایسته و مستعد می باشد. در همین راستا یک مطالعه موردی روی کارکنان بانک رفاه کارگران در تهران انجام گرفته و متغیرهای حاصل در قالب یک مدل مفهومی، بررسی شده اند. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در آن رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای محققین علاقه مند بوده و ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با چارچوب های استاندارد یک پروپوزال باشد.

این محصول در قالب یک فایل ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار گرفته است:

مدیریت استعداد و عملکرد کارکنان


نقد و بررسی‌ها

 1. فاطمه تاجیک

  با عرض سلام و سپاس فراوان از دست اندرکاران این سایت

 2. اسحاق زی

  میخواهم بخاطر عملکرد درست و تهیه یک پروپوزل جامیع استفاده نمایم

  • bagher

   میتوانید از این پروپوزال برای اینکار استفاده کنید.

 3. نیازاحمد نیازی

  سلام عرض واحترام و تمنیات نیک دارم خدمت تمام شما عزیزان که زحمت به خرچ دادین تا اینکه معلومات را در دست خواننده گان قرار می دنی سپاس مندم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi