دانلود پروپوزال نقش چارچوب های مدیریت استعداد در بهبود نوآوری سازمانی

عنوان فارسی

ارزیابی نقش چارچوب های مدیریت استعداد در بهبود نوآوری سازمانی (مطالعه موردی : پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان )

عنوان انگلیسی

Evaluating the Role of Talent Management Frameworks in Improving Organizational Innovation (Case Study: Personnel of Islamic Azad University of Kerman Branch)

رشته مرتبط

  مدیریت استعداد؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در سالهای اخیر، شدت رقابت روز افزون در بازارهای جهانی، سرعت جهانی شدن و توسعه سریع فنآوری باعث شده که نوآوری به عنوان یک لازمه اجتناب ناپذیر برای هر شرکت، مدنظر قرار گیرد. نوآوری سازمانی به معنای خلق یا بکار گیری یک ایده یا رفتار است، بنابراین پیاده سازی موفق آن در سازمان صورت می گیرد. هدف نوآوری، خلق ارزش تجاری با مطرح کردن ایده های ارزشمند و تبدیل آنها به یک واقعیت قابل معامله و قابل عرضه مشتری محور است. نوآوری، علاوه بر توسعه قابلیت های شرکت، آنرا قادر می سازد تا مطابق با تغییرات محیطی باشد و بنابراین برای عمر درازمدت یک سازمان لازم است. مشاهده شده که شیوه های منابع انسانی، نقش مهمی در انگیزش نوآوری سازمانی با بهبود دادن خلاقیت تک تک کارکنان، دارد. در اغلب موارد، نوآوری به صورت نتیجه همکاری و کار تیمی، دیده می شود. اما، نوآوری به میزان زیادی در دست افراد است: افراد نقشی حیاتی در همه نوآوریها ایفا می کنند، زیرا مالکان و پردازش کننده های ایده ها می باشند. درحالی که انسان ها پایه و اساس تحولات سازمانی هستند، اما برای حفظ منابع انسانی مستعد باید به آنها حقوق مناسب داده شود تا به سطح توسعه سازمانی قابل قبول دست یافته شود. مدیریت استعداد، فرآیندی است که جهت تکامل را از شروع، طی می کند. مدیریت استعداد شامل استراتژی و تفکر براساس جذب منابع، گزینش، آموزش، توسعه، ارتقاء و منتقل کردن کارکنان درون سازمان می باشد. یکی از مولفه های مدیریت استعداد، مدیریت یادگیری و آموزش است. یادگیری سازمانی، یک فرآیند پویای خلق، اکتساب و تلفیق دانش با هدف توسعه منابع و قابلیت ها می باشد که منجر به عملکرد سازمانی بهتر می گردد. از سوی دیگر، براساس دانش موجود، یک ارتباط بین یادگیری سازمانی و نوآوری وجود دارد که رشد سازمانی و بقای آتی سازمان را تضمین می کند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و هدف آن نیز بررسی نقش مدیریت استعداد در پیشبرد نوآوری سازمانی می باشد. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده است؛ در نتیجه مطالعه این پروپوزال به دانشجویان توصیه می گردد تا علاوه بر آشنایی بیشتر با این ساختارها، ایده های پژوهشی جدیدی را نیز برای اهداف دانشگاهی خود اعم از درس روش تحقیق و یا آماده سازی پروپوزال دانشگاهی خود، بیابند.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

مدیریت استعداد و نوآوری سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش چارچوب های مدیریت استعداد در بهبود نوآوری سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi