دانلود ترجمه مقاله توسعه پایدار در ایران: مطالعه ای اکتشافی از نگرش دانشجویان دانشگاه و دانش مربوط به توسعه پایدار

عنوان فارسی :

توسعه پایدار در ایران: مطالعه ای اکتشافی از نگرش دانشجویان دانشگاه و دانش مربوط به توسعه پایدار

عنوان انگلیسی :

Sustainable Development in Iran: An Exploratory Study of University Students' Attitudes and Knowledge about Sustainable Development

کلمات کلیدی :

  توسعه پایدار؛ ایران؛ آموزش عالی

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : Wiley
سال انتشار : 2012 تعداد رفرنس مقاله : 36
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مقالات 3. محتوای توسعه پایدار در ایران 4. روش تحقیق 5. نتایج 6. بحث و بررسی و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper, we explore the perceptions of Iranian undergraduate college students of the concept of sustainable development (SD). In so doing, we measure students' attitudes and knowledge on the various aspects of the SD paradigm. The results indicate that while most Iranian students surveyed have a positive perception of SD, their attitudes and knowledge about it is linked to certain demographic characteristics. For example, Iranian female college students are more knowledgeable about SD than their male Iranian counterparts. Implications of these findings are further explored.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله، ما درک دانشجویان دوره کارشناسی ارشد از مفهوم توسعه پایدار (SD) را مورد بررسی قرار داده ایم. در این کار، ما نگرش و آگاهی دانشجویان را در مورد جنبه های مختلف پارادیم های SD مورد بررسی قرار داده ایم. نتایج نشان می دهند، در حالی که بیشتر دانشجویان ایرانی، درک مثبتی از SD دارند، با این حال، نگرش و آگاهی آنها با مشخصه های دموگرافیکی خاصی در ارتباط است. به عنوان مثال، دانشجویان دختر ایرانی نسبت به همتایان پسر خود، آگاهی بیشتری در مورد SD دارند. مفاهیم و نتایج این یافته ها نیز بیشتر مورد بررسی قرار گرفته شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله توسعه پایدار در ایران: مطالعه ای اکتشافی از نگرش دانشجویان دانشگاه و دانش مربوط به توسعه پایدار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.