دانلود پروپوزال نقش چارچوب های زنجیره تامین پایدار روی رفتار و نگرش مشتریان هتل

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر نقش چارچوب های زنجیره تامین پایدار روی رفتار و نگرش مشتریان هتل

عنوان انگلیسی :

A Study on the Role of Sustainable Supply Chain Frameworks on Hotel Customer Behavior and Attitudes

رشته های مرتبط :

  مدیریت زنجیره تامین؛ مدیریت بازاریابی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

موضوعات مربوط به پایداری در سال های اخیر، توجه بسیاری از محققین و فعالان در زمینه هتلداری را به خود معطوف ساخته اند. یکی از دلایل این موضوع، این است که امروزه، مسافران و گردشگران زیادی هستند که به اقدامات پایدار شرکت ها و سازمان ها توجه می کنند و نگرش مثبتی نسبت به شرکت هایی دارند که این اقدامات را پیاده سازی می کنند. این اقدامات به یکی از مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده در ادراک و فرآیندهای تصمیم گیری مشتریان تبدیل شده اند. همچنین تحقیقات اخیر نیز نشان داده اند که فعالیت های پایدار سازمان، تاثیر چشم گیری روی وفاداری مشتریان دارند. مطالعات زیادی به بررسی اقدامات پایدار شرکت های هتلداری و تاثیر آنها روی رفتار خرید مشتریان پرداخته اند و بیشتر آنها نیز روی ابعاد مختلف آنها تمرکز کرده اند، شامل ابعاد محیطی مانند شیوه های سبز و مدیریت زیست محیطی و جنبه های اجتماعی مانند مسئولیت اجتماعی شرکت. نکته حائر اهمیت در این بین، این است که نیل به پایداری نیازمند همکاری طولانی مدت میان تمام ذینفعان دخیل در زنجیره تامین هتلداری است که در برگیرنده تمامی تامین کنندگان، خرده فروشان کالاها و ارائه دهندگان خدمات می باشد. بنابراین، درک عمیق تاثیرات شیوه های پایدار روی رفتار مصرف کننده نیازمند بررسی دقیق تاثیر این اقدامات روی تمامی اعضای زنجیره تامین با در نظر گرفتن تمامی ابعاد زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی می باشد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این ابعاد و نقش چشم گیر آنها در نیل به زنجیره تامین پایدار به بررسی این موضوع پرداخته است. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، روش گردآوری داده ها و جنبه های نوآورانه در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های تحقیقاتی جدیدی برای محققین علاقه مند به این حوزه پژوهشی باشد. همچنین شما دانشجوی گرامی نیز با مطالعه این محصول می توانید آشنایی بیشتری با چارچوب های یک پروپوزال یافته و در پروپوزال دانشگاهی خود به کار گیرید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

زنجیره تامین پایدار در هتل


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال نقش چارچوب های زنجیره تامین پایدار روی رفتار و نگرش مشتریان هتل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + شانزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.