دانلود پروپوزال چارچوبی در راستای تفکر انتقادی دانشجویان با در نظر گرفتن فاکتورهای فرهنگی

عنوان فارسی :

ارائه چارچوبی در راستای تفکر انتقادی دانشجویان با در نظر گرفتن فاکتورهای فرهنگی، ارتباطات خانوادگی و روانشناختی

عنوان انگلیسی :

Providing a framework for students' critical thinking with regard to cultural factors, family and psychological communication

رشته های مرتبط :

  روانشناسی تربیتی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

پژوهشگران استدلال کرده اند که تفکر انتقادی، گردآوری و ارزیابی احتیاطی شواهد که منجر به یک نتیجه گیری می شود، باید هدف اصلی آموزش باشد. گزارش های ملی اخیر در مورد کیفیت آموزش متوسطه در ایالات متحده، مرکزیت تدریس مهارت های تفکر بحرانی برای دانشجویان را تایید کرده اند. اما شواهد تجربی که پیشرفت به سمت این هدف را در دانشجویان گزارش می دهند، اندک هستند و در دانشجویان فارغ التحصیل، اساساً وجود ندارند. علاوه بر آن، مدرسان و متخصصان سنجش مشابه با هم، بیش از پیش تقاضا کرده اند که اثربخشی برنامه های طراحی شده برای بهبود مهارت های تفکر بحرانی را پژوهشگران مورد بررسی قرار دهند. این ممکن است شامل ارزیابی اثرات تقویت آموزش عمومی، ارزیابی اثربخشی دروس جدید که بر مهارت های تفکر بحرانی تاکید می کنند یا انجام پژوهش موسساتی عمومی که موفقیت دانشجویان را مورد نظارت و بررسی قرار می دهند، باشد. اما، پژوهش در این زمینه بخاطر عدم اتفاق نظر در مورد موارد تشکیل دهنده تفکر بحرانی، با موانعی مواجه شده است. همانگونه که ساموئل اسکینر اشاره کرده است «بعد از خواندن تعاریف مختلف از تفکر بحرانی، مشخص شده است که اتفاق نظر در مورد یک تعریف موجز و منفرد از این مفهوم دشوار است، اگر امکان پذیر نباشد». این عدم وجود اتفاق نظر را در سایه بینش های مفهومی اخیر در مورد ساختار مسائل و استراتژی های تصمیم گیری متناظر می توان درک کرد.

یکی از چالش هایی که دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد با آن مواجه هستند، نگارش یک پروپوزال علمی برای رشته تحصیلی خود با رعایت استانداردهایی است که توسط دانشگاه ها تعیین شده است. در همین راستا، مطالعه پروپوزال های مختلف می تواند راهگشا باشد، چرا که دانشجو با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی آشنا شده و می تواند در پژوهش خود به کار گیرد.

این پروپوزال نیز برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در آن رعایت شده است. همچنین مطالعه این پژوهش و پژوهش های مشابه می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای محققین علاقه مند به این حوزه مطالعاتی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

تفکر انتقادی در دانشجویان


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال چارچوبی در راستای تفکر انتقادی دانشجویان با در نظر گرفتن فاکتورهای فرهنگی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هشت =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.