دانلود پروپوزال ارزیابی نقش عوامل استرس زا در زمینه خوداتکایی با در نظر گرفتن تیپ های شخصیتی

عنوان فارسی

ارزیابی نقش عوامل استرس زا در زمینه خوداتکایی با در نظر گرفتن تیپ های شخصیتی (مطالعه موردی: اعضای هیئت علمی دانشگاه های آزاد اسلامی در استان اردبیل)

عنوان انگلیسی

Assessing the role of stressors in self-reliance by considering personality types (Case study: Faculty members of Islamic Azad universities in Ardabil province)

رشته مرتبط :

  مدیریت اجرایی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

فشارها و استرس های روانی که انسان ها هر روز با آنها دست و پنجه نرم می کنند، به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی جوامع تبدیل شده اند. این فشارها گاهی می توانند تا حدی باشند که تصمیم گیری ها و اعمال روزانه انسان را تحت شعاع قرار دهند؛ حتی اعمالی که بسیار سازمان یافته و منظم هستند. انسان از زمان های گذشته، برای سازماندهی و کنترل این وضعیت های روانی، روش ها و تدابیر مختلفی را مورد استفاده قرار میداده است و در این راستا، شیوه هایی را برای تنظیم شرایط عاطفی و رفتاری خود به کار میگرفته است. با این حال، این ساختارها و شیوه ها از یک سو می توانند منجر به بهبود رفتاری، رضایت از زندگی و شغل، و بهبود کیفیت زندگی گردند و از سوی دیگر، باعث به وجود آمدن مسائلی گردند که رابطه مستقیمی با این شیوه ها و باورها دارد. این شیوه ها باعث می شوند تا توازن خوبی در چارچوب های مختلف زندگی ایجاد گردد و مجموع همه آنها باعث ایجاد وشعیتی خوب شده و موارد ناخواسته را حذف نماید.

خوداتکایی یکی از مواردی است که نقشی اساسی در بهبود کیفیت زندگی و ایجاد توازن دارد. محققین بر این باورند که خوداتکایی می تواند اساس اعمال انسانی باشد و اعتقاد دارند که انسان هایی که قدرت بالایی در خود اتکایی دارند، معمولا افرادی با کارآمدی بالا بوده و بسیار ژرف اندیش و خودسامان بخش می باشند و از قدرت تاثیرگذاری بالایی که دارند برای ایجاد وضعیت های مطلوب استفاده می کنند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی آماده شده و در آن به بررسی نقش نسبی عوامل استرس زا در زمینه خوداتکایی پرداخته شده و تیپ های شخصیتی نیز جزو یکی از فاکتورهایی بوده که تاثیر آن مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین در این پروپوزال، یک مطالعه موردی روی اعضای هیئت علمی دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل انجام شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی که مورد تایید دانشگاه ها می باشند، در این محصول رعایت شده و در نتیجه، مطالعه آن می تواند روش بسیار مناسبی برای داشنجویان در راستای آشنایی با این ساختارها باشد. با توجه به گسترده بودن موضوع، می توان ایده های پژوهشی جدیدی را نیز از آن استخراج نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن قرار داده شده است:

عوامل استرس زا و خوداتکایی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی نقش عوامل استرس زا در زمینه خوداتکایی با در نظر گرفتن تیپ های شخصیتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + نه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi