دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش استرس شغلی در میزان عملکرد و بهره وری کارکنان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش استرس شغلی در میزان عملکرد و بهره وری کارکنان در سازمان (مطالعه موردی: شعب بانک سپه در خراسان شمالی)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Job Stress on Employees’ Performance and Productivity in the Organization (Case Study: Sepah Bank Branches in North Khorasan)

رشته مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در طول چند دهه گذشته، بسیاری از کارمندان در سراسر جهان با مساله ای جدی در سازمان هایشان با عنوان “استرس” روبرو شده اند که عملکرد و بهره وری شغلی آنها را تحت تاثیر قرار داده و به یکی از بخش های اصلی هر زمینه شغلی تبدیل شده است. علاوه بر این، سطوح استرس در میان کارکنان به دلیل افزایش رقابت، در حال افزایش می باشد. همچنین، استرس می تواند تاثیرات مثبتی نیز روی کارکنان داشته باشد (تنها در صورتی که از حد مشخصی عبور نکند)، با این حال از حد مجاز عبور کرده و تاثیراتی منفی روی کارکنان می گذارد. بنابراین، استرس یکی از مهمترین مسائلی است که سازمان ها باید برای نیل به کیفیت کاری، با آن دست و پنجه نرم کنند. عملکرد شغلی به عنوان فعالیت ها و اقداماتی قلمداد می گردد که افراد را قادر می سازد تا وظایف محول شده را به طور موفقیت آمیز انجام دهند. در سطح نظری، سه نوع رابطه برای سنجش ارتباط استرس شغلی و عملکرد شغلی وجود دارد. اولی، یک رابطه خطی منفی است که طبق آن، بهره وری به موازات استرس کاهش می یابد. دومی نیز یک رابطه خطی است که بهره وری به موازات استرس، افزایش می یابد. سومی، می تواند یک رابطه منحنی وار باشد که ابتدا بهره وری را تا بالاترین سطح افزایش می دهد و سپس باعث نزول آن می گردد. همانطور که ذکر شد، استرس یکی از جدی ترین المان های تجربه شده توسط کارکنان در سراسر جهان می باشد. این موضوع می تواند برای شرکت های واقع در کشورهای در حال توسعه، خطرناک تر باشد، چراکه کارفرمایان در این شرکت ها، توجه کمی به تاثیرات استرس روی عملکرد سازمانی دارند که این موضوع می تواند منجر به معضلات بحرانی در زمینه مدیریت گردد.

این پروپوزال نیز با مدنظر قرار دادن تمامی این متغیرها، به بررسی تاثیرات مثبت و منفی استرس روی بهره وری پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. ساختارهای عمده پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، پرسش های تحقیق و جنبه های نوآورانه در این محصول رعایت شده اند. مطالعه پروپوزال های مختلف می تواند ابزار مناسبی برای آشنایی با چارچوب های استاندارد نگارش آنها باشد، همچنین مطالعه آنها می تواند ایده های جدیدی را برای طرح موضوعات جدید، در ذهن مخاطب تداعی نماید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

استرس و عملکرد


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش استرس شغلی در میزان عملکرد و بهره وری کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 12 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi