دانلود پروپوزال ارزیابی تاثیر تفکر استراتژیک بر برنامه ریزی منابع انسانی

عنوان فارسی

ارزیابی تاثیر تفکر استراتژیک بر برنامه ریزی منابع انسانی (مطالعه موردی: شرکت سرمایه گذاری غدیر)

عنوان انگلیسی

Assessing the Impact of Strategic Thinking on Human Resource Planning (Case Study: Ghadir Investment Company)

رشته مرتبط

  مدیریت استراتژیک؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

طی چند دهه اخیر، تفکر استراتژیکی توجه زیادی به مدیریت استراتژیکی داشته است و مطالعات زیادی به اهمیت تفکر استراتژیکی مدیران پرداخته اند. تفکر استراتژیکی بعنوان یکی از دو مشخصه اصلی پیشگامان عملکرد تلقی می شود. آنها سازمان را آنگونه که هستند نمی بینند، بلکه آنگونه که باید باشد، می بینند. بنابراین، این مفهوم مقدمه طراحی آینده سازمان می باشد.

محیط اقتصادی بسرعت در حال تغییر است و این تغییر همراه با پدیده هایی همچون جهانی سازی، تغییر نیازهای مشتریان و سرمایه گذار، و رقابت روزافزون بازار- محصول می باشد. برای رقابت موفق در این محیط، سازمانها دائما نیازمند بهبود عملکرد خود از طریق کاهش هزینه ها، نوآوری در محصولات و فرآیندها و بهبود کیفیت، باروری و سرعت در بازار هستند.

افرادی که منابع انسانی سازمان را تشکیل می دهند، یکی از مهمترین منابع شرکتهای امروزی می باشند. افراد و نحوه مدیریت آنها اهمیت بیشتری کسب می کند، چون بسیاری از منابع دیگر رقابتی قدرت کمتری دارند. درک اینکه اساس مزیت رقابتی تغییر کرده است، برای توسعه چارچوب متفاوت مربوط به مسائل مدیریت و استراتژی منابع انسانی ضروری است. منابع قدیمی موفقیت همچون فناوری فرایند و تولید، بازارهای مورد حمایت، صرفه به مقیاس و غیره هنوز هم می توانند اهرم رقابتی فراهم آورند، ولی منابع انسانی سازمان برای پایداری و دوام آن بسیار حیاتی می باشند. همسو با درک اینکه منابع انسانی برای سازمان حیاتی می باشند، عملکرد مدیریت منابع انسانی در سلسله مراتب سازمانی بالا می رود. هدف مدیریت منابع انسانی، اطمینان از این است که سازمان نیروی کار ماهر، متعهد و با انگیزه مورد نیاز خود را بدست آورده و حفظ کند. این گفته، به معنی برداشتن گامهایی در جهت ارزیابی و تامین نیازهای آینده افراد، و ارتقاء و توسعه  ظرفیت های ذاتی آنها- مشارکت، پتانسیل و قابلیت استخدام آنها- از طریق تامین فرصتهای توسعه و یادگیری دائمی است. این کار مستلزم بکارگیری روشهای استخدام و انتخاب، توسعه فعالیت های آموزش و مدیریت مرتبط با نیازهای کسب و کار می باشد.

هدف این پروپوزال نیز بررسی نقش تفکر استراتژیک در بهبود و برنامه ریزی توسعه منابع انسانی بوده و برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و کلیه ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. شما دانشجوی گرامی می توانید با مطالعه این محصول، علاوه بر آشنایی بیشتر با این ساختارها، موضوعات پژوهشی جدیدی را نیز برای تحقیقات آتی و اهداف دانشگاهی خود، استخراج نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

تفکر استراتژیک و نیروی انسانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی تاثیر تفکر استراتژیک بر برنامه ریزی منابع انسانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 16 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi