دانلود پروپوزال مولفه های برنامه ریزی استراتژیک در شرکت توزیع نیروی برق

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر مولفه های برنامه ریزی استراتژیک در شرکت توزیع نیروی برق

عنوان انگلیسی :

A Study on the Components of Strategic Planning in Power Distribution Company

رشته های مرتبط :

  مدیریت استراتژیک

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در محیط امروزی سریعاً در حال تغییر، بدون یک استراتژی شفاف و نظارت دائم بر محیط پویای سازمان، که یک قسمت اجتناب ناپذیر و لاینفک از وظایف رهبران سازمانی است، بنظر می رسد که بقا و دستیابی به اهداف، فوق العاده دشوار باشد. برای اطمینان حاصل نمودن از موفقیت در مواجهه با وضعیت های ناآشنا، سازمان ها از ابزارهای مدیریتی مختلفی بهره می گیرند. برنامه ریزی استراتژیک، یکی از چنین موارد است. به بیان دیگر، سازمان ها جهت بقا یا رشد در محیط کسب و کار سریعاً در حال تغییر کنونی، نیاز به طرح های استراتژیک پیشرفته تر و امروزی تر دارند. سازمان ها در مسیر رسیدن به برنامه ریزی استراتژیک، با موانع مختلفی مواجه می شوند. مطالعه انجام شده توسط مجله «فورچون» (Fortune) آشکار کرد که 90% استراتژی ها با شکست مواجه شده اند و مهم ترین علت آن، پیاده سازی ضعیف استراتژی ها می باشد. با اینکه این عقیده و پذیرش گسترده وجود دارد که برای رشد سازمان ها، ایجاد تغییر لازم و ضروری است، اما بیش از 70% از تلاش های «تغییر محور» که به عنوان استراتژی های تغییر ارائه شده اند، ناموفق بوده اند. علاوه بر آن، پژوهشگران بیان می کنند که درصد استراتژی های موفقیت آمیز از 10 تا 30 درصد متغیر است. از این نظر، برای متخصصان و همچنین دانشگاهیان، لازم بنظر می رسد که علت شکست استراتژی ها را مورد بررسی قرار دهند تا موفقیت از پیش برنامه ریزی شده را حاصل کنند.

هدف این پروپوزال، بررسی شاخصه های مرتبط با برنامه ریزی استراتژیک در شرکت توزیع نیروی برق بوده است. در این پژوهش، بررسی شده که چه فرصت هایی برای این شرکت در محیط کلان وجود دارد و همچنین تهدیدات موجود در راه پیشرفت این شرکت، چه مواردی هستند. نقاط قوت و ضعف شرکت توزیع بررسی شده و مزایای راهبردی استفاده از رویکردهای مورد پژوهش نیز، بررسی و مورد مطالعه قرار گرفته شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای مورد تایید دانشگاه ها نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این پروپوزال هم می تواند روشی برای آشنایی با این ساختارها باشد و هم می تواند فرصت های پژوهشی جدیدی را در اختیار دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند به این موضوع، قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز، تصویر مربوط به بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

برنامه ریزی استراتژیک چیست


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مولفه های برنامه ریزی استراتژیک در شرکت توزیع نیروی برق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.