دانلود پروپوزال مطالعه ای استراتژیک در زمینه مدیریت منابع انسانی و مدیریت دانش

عنوان فارسی :

مطالعه ای استراتژیک در زمینه مدیریت منابع انسانی و مدیریت دانش (مطالعه موردی: شرکت آب و فاضلاب زاهدان)

عنوان انگلیسی :

Strategic Study in Human Resources Management and Knowledge Management (Case Study: Zahedan Water and Wastewater Company)

رشته های مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت دانش

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

افزایش زیادی در تئوری ها و پیاده سازی دانش مدیریتی وجود دارد زیرا شاهد مقالات آکادمیک منتشر شده زیادی در این زمینه هستیم. اما، موضوع افزایش توجه به دانش مدیریتی برای شیوه های اجرایی منابع انسانی، زمینه پژوهشی است که توجه اندکی بدان شده است و در نتیجه بر آن شدیم تا در این پروپوزال به آن بپردازیم.

امروزه پیدایش تعدادی از شرکت های تجاری باعث بوجود آمدن رقابت در جهان تجاری شده است. شرکت های تجاری، برای حفظ جایگاه خود در جهان رقابتی، توجه همیشگی به بازار، کاهش زمان چرخه های خود، کار با حداقل دارایی ثابت، کاهش زمان توسعه محصول، بهبود خدمات مشتری، توانمندسازی کارکنان، نوآوری و تحویل کالاهای کیفیت بالا، استخراج اطلاعات، ایجاد و به اشتراک گذاری دانش، اعمال می کنند. مدیران مسئول همه مسائل در شرکت می باشند. نیاز به گرفتن تصمیمات صحیح در زمان مناسب دارند. این نیاز به مدیریت دانش موثر دارد. دانش، درک نظری یا عملی یک موضوع است. دانش جوهره اساسی هر سازمان می باشد و دارایی های دانش به سازمان در هموار ساختن و ساده تر سازی مسیر برای دستیابی به اهداف و آرمان های سازمانی، کمک می کنند. دانش به یک جواهر زرین هر شرکت و سازمان کسب و کار تبدیل شده است. مدیریت دارایی های دانش موجود در یک سازمان، چالش اصلی ای است که شرکت های تجاری امروزه با آن مواجه می شوند. این پروپوزال، نقش مدیریت دانش در مدیریت منابع انسانی را بررسی می کند و در این راستا نیز یک مطالعه موردی انجام گردیده است.

مدیریت دانش (KM) یک زمینه تخصصی نوظهور در تعدادی از تخصص ها و حرفه ها، شامل «علوم اطلاعاتی» (IS) می باشد. حرفه های مختلفی در توسعه KM و توسعه آن به روش های خاص خود، مشارکت می کند. اما، در اینجا بحث می شود که در پیشبرد KM آن میزان که باید، به تعدادی دلیل مشهود، مشارکت نمی کند. هدف این پروپوزال نیز، مشارکت به سمت دستیابی به یک اتفاق نظر بین متخصصان در مورد تعریف سازی، اهداف و حیطه KM در مدیریت منابع انسانی می باشد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای عمده پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. پروپوزال نویسی یکی از چالش های دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد می باشد و موضوع دیگری نیز که در این زمینه وجود دارد، رعایت استانداردهای پروپوزال نویسی در تحقیق نهایی می باشد. پیشنهاد ما مطالعه چند پروپوزال استاندارد است که به واسطه آن، دانشجو می تواند آشنایی و درک بیشتری با این ساختارها یافته و برای اهداف دانشگاهی خود به کار بندد. همچنین امید می رود که مطالعه این محصول موجبات ایده های پژوهشی جدیدی را برای تحقیقات آتی فراهم آورد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

مدیریت منابع انسانی و مدیریت دانش

 

همچنین برای دریافت ترجمه این مقاله نیز می توانید وارد این لینک شوید.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای استراتژیک در زمینه مدیریت منابع انسانی و مدیریت دانش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.