دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش نوسانات بازار بورس در عملکرد شرکت ها

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش نوسانات بازار بورس در عملکرد شرکت ها

عنوان انگلیسی

A study on the role of stock market volatility in corporate performance

رشته مرتبط

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
106,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

بازارهای سرمایه به عنوان نمادی از توسعه و عملکرد اقتصادی یک کشور قلمداد می شوند. امروزه، نقش معاملات سهام به قدری اهمیت یافته که توسعه یک کشور، ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با گسترش بازار سهام و ذینفعان آن یافته است. با این حال، ارزش عددی این شاخص، از محتوای اطلاعاتی زیادی برخوردار نیست ولی روند در حال تغییر و نیز نوسانات شاخص بورس، دلالت بر عملکرد مثبت و منفی بازار و افزایش رکورد اقتصادی کشورها و به تبع آن شرکت ها خواهد داشت. مثال های زیادی که از ورشکستگی و بازده ضعیف شرکت ها وجود دارد، لزوم ایجاد یک سیستم راهبردی مناسب برای شرکت ها را به عنوان یکی از مسائل اصلی در همه کشورها، تقویت می کند. روند مرتبط با حاکمیت شرکتی در کشورهای مختلف، یکسان نیست و هر کشوری با توجه به فاکتورهایی چون نظام مالی و حقوقی، ساختار مالکیت شرکتی، وضعیت اقتصادی و فرهنگی افراد و سرمایه گذاران، رویه حاکمیت شرکتی منحصر به فرد خود را دارد. مثال های زیادی از این موضوع وجود دارد، به عنوان مثال در بحران مالی سال های 2007 و 2008، تعداد بیشماری از موسسات مالی با مشکل مواجه شدند که دولت به کمک آنها شتافت. بحران مالی آمریکا نیز به دلیل کمبود نقدینگی در نظام بانکی و اعتباری آمریکا رخ داد که تبعات زیادی را به همراه داشت.

در این پروپوزال نیز سعی شده تا با تمرکز بر این موضوعات، به بررسی نقش نوسانات بازار سهام در عملکرد شرکت ها پرداخته شود. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده و ساختارهای اصلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. در همین راستا، مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای یادگیری این ساختارها بوده و همچنین، به آنها در یافتن موضوعی مناسب برای تحقیقات آتی خود کمک نماید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

نوسانات بازار سهام و عملکرد شرکت


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش نوسانات بازار بورس در عملکرد شرکت ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi