دانلود ترجمه مقاله الگوریتم مرحله به مرحله تشخیص جامعه براساس انتشار برچسب و شباهت

عنوان فارسی :

الگوریتم مرحله به مرحله تشخیص جامعه براساس انتشار برچسب و شباهت

عنوان انگلیسی :

Stepping community detection algorithm based on label propagation and similarity

کلمات کلیدی :

  تشخیص جامعه؛ انتشار برچسب؛ شباهت؛ الگوریتم مرحله به مرحله؛ تابع ارزیابی

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر؛ شبکه های اجتماعی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 22 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 31
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
37,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. الگوریتم 3. آزمایشات و نتایج 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Community or module structure is one of the most common features in complex networks. The label propagation algorithm (LPA) is a near linear time algorithm that is able to detect community structure effectively. Nevertheless, when labeling a node, the LPA adopts the label belonging to the majority of its neighbors, which means that it treats all neighbors equally in spite of their different effects on the node. Another disadvantage of LPA is that the results it generates are not unique. In this paper, we propose a modified LPA called Stepping LPA-S, in which labels are propagated by similarity. Furthermore, our algorithm divides networks using a stepping framework, and uses an evaluation function proposed in this paper to select the final unique partition. We tested this algorithm on several artificial and real-world networks. The results show that Stepping LPA-S can obtain accurate and meaningful community structure without priori information.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – ساختار جامعه یا ماژول، یکی از متداول ترین ویژگی ها در شبکه های پیچیده است. الگوریتم انتشار برچسب (LPA) الگوریتم زمانی تقریبا خطی است که ساختار جامعه را به طور موثر شناسایی می کند. با این وجود، LPA در هنگام برچسب گذاری گره، برچسبی را انتخاب می کند که به اکثریت همسایه ها تعلق دارد، یعنی همه همسایه ها را علیرغم تفاوت در تاثیرشان بر گره برابر می گیرد. عیب دیگر LPA این است که، نتایج منحصر به فرد نیستند. در این مقاله LPA تعدیل شده ارائه می شود که LPA-S مرحله به مرحله نامیده می شود، و در آن، برچسب ها براساس شباهت منتشر می شوند. بعلاوه، الگوریتم ما شبکه ها را با استفاده از چارچوب مرحله به مرحله تقسیم می کند، و تابع ارزیابی را بکار می گیرد که در این مقاله برای انتخاب تقسیم منحصر به فرد نهایی پیشنهاد شده است. ما این الگوریتم را در چند شبکه مصنوعی و واقعی آزمایش کردیم. نتایج نشان می دهد که LPA-S مرحله به مرحله می تواند ساختار دقیق و معنی دار جامعه را بدون اطلاعات قبلی بدست آورد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 37,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله الگوریتم مرحله به مرحله تشخیص جامعه براساس انتشار برچسب و شباهت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 16 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.