دانلود پروپوزال مطالعه بر تاثیر چارچوب های رهبری معنوی و هوش اخلاقی روی افزایش تعهد سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه بر تاثیر چارچوب های رهبری معنوی و هوش اخلاقی روی افزایش تعهد سازمانی کارکنان (مطالعه موردی: دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت)

عنوان انگلیسی

A Study on the Effect of Spiritual Leadership and Moral Intelligence Frameworks on Increasing Organizational Commitment of Employees (Case Study: Islamic Azad University of Marvdasht)

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

به اعتقاد بسیار از پژوهشگران علوم رفتاری، سازمان ها، شکل غیرقابل انکاری از دنیای مدرن امروزی را شکل داده اند. ماهیت جوامع به واسطه سازمان ها ترسیم شده و آنها نیز به نوبه خود، به واسطه جهان اطراف خود و روابط موجود در آن شکل گرفته اند. اگرچه سازمان ها به روش های مختلف و با اهداف متفاوت تاسیس شده اند، با این حال بدون شکل همه آنها بر مبنای تلاش های ذهنی و فیزیکی منابع انسانی می باشند. از این رو توجه به وفاداری و تعهد منابع انسانی به سازمان و انجام دقیق وظایف و نیز فرانقش ها در سازمان، یکی از اصلی ترین نگرانی های مدیران محسوب می گردد. تعهد سازمانی، یک نگرش و حالت ذهنی است که نشان دهنده تمایل، تعهد و نیاز به ادامه کار در سازمان می باشد و با بسیاری از رفتاری کارکنان عجین شده است. پژوهشگران معتقدند که موفقیت یک سازمان نیز در گرو پرسنل متخصص و متعهد آن می باشد، بنابراین نگرش کارکنان به کاری که انجام می دهند برای مدیران و سازمان بسیار مهم و ضروری است. محققین در این راستا به بررسی دو متغیری که می تواند منجر به افزایش تعهد سازمانی گردد پرداخته اند، که عبارتند از رهبری معنوی و هوش اخلاقی. هوش اخلاقی اشاره به توانایی در استفاده از اصول اخلاقی، ارزش ها و فعالیت های افراد در راستای نیل به اهداف داشته و نیز توانایی در درک موضوعات خوب از بد می باشد.

این پروپوزال نیز با تمرکز بر این موضوع پژوهشی برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای عمده یک پروپوزال از جمله مدل مفهومی، کاربردهای تحقیق، جامعه آماری و جنبه های تازگی طرح، در آن رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای محققین و دانشجویان در راستای اهداف مطالعاتی خود باشد. شما دانشجوی گرامی می توانید با مطالعه این محصول، آشنایی بیشتری با ساختارهای پروپوزال یافته و با کسب ایده های جدید، موضوع مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن را مشاهده نمایید:

رهبری معنوی و هوش اخلاقی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه بر تاثیر چارچوب های رهبری معنوی و هوش اخلاقی روی افزایش تعهد سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 7 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi