دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های هوش معنوی بر استرس و فرسودگی شغلی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های هوش معنوی بر استرس و فرسودگی شغلی (مطالعه موردی: پرسنل بانک سپه در کرمان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Effect of Spiritual Intelligence Frameworks on Stress and Burnout (Case Study: Sepah Bank Personnel in Kerman)

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

هدف این پروپوزال، بررسی این موضوع است که آیا مذهب، فاکتوری مرتبط با استرس هست یا نه. استرس یک واکنش بدنی است که تعادل جسمی، روانی و عاطفی یک فرد را تحت تاثیر قرار می دهد؛ در همین راستا باید توجه داشت که مقدار متعادلی از استرس، نرمال بوده و برای بقا، لازم و ضروری است ولی میزان بیش از حد آن می تواند آسیب هایی را به دنبال داشته باشد. استرسی که تاثیرات عمده بر نگرش افراد، رفتار و روابط بین فردی داشته باشد، به واسطه یک سری عوامل ایجاد می گردد. این استرس ممکن است ناشی از محیط افراد یک فرد باشد. وضعیت ذهنی و عاطفی افراد، شیوه زندگی و وضعیت مالی، جزو عواملی هستند که سطح این تاثیرات را معین می کنند. امروزه در جوامع مختلف، بیماری های ناشی از استرس روز به روز افزایش می یابد، بنابراین، این معضل نباید توسط افراد و نهادهای مربوطه، نادیده گرفته شود. استرس یک پدیده چندبعدی است که رابطه پویای بین افراد و محیط را تعیین می کند. برخی از انواع آن می تواند روی افزایش عملکرد و بهره وری افراد تاثیرگذار باشد و حتی شواهدی وجود دارد که بیشتر موفقیت های بشر در موقعیت های استرس زا شکل گرفته اند، با این حال میزان زیاد آن می تواند عواقب متعددی را به دنبال داشته باشد، از جمله بیماری های ذهنی و جسمی، اختلال خواب، ناآرامی، کاهش تمرکز، سردرد، کاهش حافظه و کاهش توانایی حل مساله.

موضوع استرس در میان کارمندان سازمان ها هم زیاد است. استرس محل کار می تواند منجر به افزایش غیبت کارکنان، کاهش بازده و عملکرد شغلی و نتیجتا زیان های مالی برای سازمان گردد. روش هایی نیز برای کقابله با آن در بین کارکنان پیشنهاد شده از جمله ورزش یوگا، افزایش اوقات فراغت، تمرین تنفس، تمرین های ذهنی و “هوش معنوی”. هوش معنوی، نقش بسیار مهمی در کاهش استرس شغلی ایفا می کند.

موضوع این پروپوزال نیز پیرامون تاثیرات هوش معنوی و مذهبی بر استرس شغلی کارکنان بوده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در این پروپوزال رعایت شده اند و در نتیجه می تواند ابزار مناسبی برای آشنایی با این ساختارها برای دانشجویان باشد. همچنین مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای دانشجویان و محققین علاقه مند به این حوزه مطالعاتی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن  و نیز فایل مقاله بیس قرار گرفته است:

هوش معنوی و استرس


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های هوش معنوی بر استرس و فرسودگی شغلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + بیست =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi